Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

* NOWOŚCI ZABIEGOWE 2015 *

Trochę teorii dlaczego jest taka fenomenalna?

Dzięki wieloletnim badaniom szwajcarskich i niemieckich uczonych na rynku kosmetycznym pojawił się rewolucyjny preparat odmładzający.
Preparat ten stosowany dotychczas wyłącznie w medycynie powodował niezwykle szybką regenerację komórkową przyspieszając gojenie się blizn, ran i stanów zapalnych.

Podczas dalszych badań stwierdzono, że pomaga on skutecznie „ zatrzymać czas”, dając efekty nieporównywalne z działaniem jakiegokolwiek innego kosmetyku przeciwzmarszczkowego.

I to już sprawdziliśmy w Venus - NAPRAWDĘ DZIAŁA.

Maska Jonowa należy do tzw. kosmeceutyków, a więc preparatów z pogranicza medycyny i kosmetyki. Rzadko się jednak zdarza, aby produkt leczniczo- kosmetyczny bazował na odkryciu, które otrzymało nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny (1992r.) Zabieg silnie dotlenia, napina, liftinguje, działa przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco i REWELACYJNIE!!!


MASKA JONOWA WSKAZANIA:
zmarszczki, trądzik, worki pod oczami, opuchliznę, obwisły podbródek, skórę atroficzną, zwiotczałą i podrażnioną , rozszerzone naczynka, plamy starcze, przebarwienia hormonalne (rozjaśnia), idealna dla palaczy i osób pracujących przy komputerze. Nie wywołuje żadnych alergii ani podrażnień (nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów)usuwa toksyny i nadmiar wody z komórek i doskonały jako zabieg bankietowy dzień przed imprezą.

Zawarte w masce jony leczniczych pierwiastków (wapń, potas, sód, magnez, fosfor, chlor) pod wpływem silnego nacisku osmotycznego przedostają się do samego wnętrza komórki. Dzięki temu znormalizowany zostaje ich potencjał energetyczny oraz przyspieszona regeneracja komórek skóry.

EFEKT JEST ZADZIWIAJĄCY !!!!!
Oto efekt na Naszej wspaniałej klientce Pani Asi.


Czas trwania zabiegu ok.1h15min-1,5h
Koszt obecnie 150zł, ale masz możliwość skorzystania z tańszej procedury zabiegowej w połączeniu z pilingiem termicznym w cenie 100zł.

ZABIEG OBEJMUJE:
demakijaż
peeling diamentowy mikrodermabrazję
maskę jonową- fenomenalne odkrycie w kosmetologii
masaż dekoltu karku ramion dłoni
ampułkę
pielęgnację końcową

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
509 199 888
poniedziałek- piątek
09.00-18.00
sobota
10:00-16:00
ZAPRASZAMY.
Salon

wróć do kroniki