Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

IBX rewolucyjna odbudowa paznokci Nowość

IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną one mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk

Długotrwałe noszenie żeli czy hybryd bardzo niszczy płytkę. Wychodzimy naprzeciw tym problemom i dajemy szansę na odbudowę i regenerację zniszczonych paznokci. Stosowanie zabiegów IBX nie uniemożliwia noszenia w dalszym ciągu trwałej stylizacji! Każda Pani, która nie może rozstać się ze swoimi hybrydowymi paznokciami, może w dalszym ciągu je nosić. Zabieg robi się zawsze przed nałożeniem stylizacji - produkt nie zostaje na płytce, ale wnika do jej wnętrza, wzmacniając paznokcie od środka i chroniąc je przed szkodliwym działaniem stylizacji. Na tym polega rewolucja.

Poznajcie nowy, IBX system, pierwszy tego rodzaju produkt na świecie. Chroniona Patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie od środka.

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocna i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny i zdrowy połysk.

IBX System działa w dwojaki sposób:

Chroni Twoje Paznokcie – działa jak tarcz ochronna pod każdą stylizacją żelową/akrylową/hybrydową/monofazową oraz klasyczną.
Wzmacnia Twoje paznokcie – działa jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie.
 

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od śodka. Jest dla Ciebie, jeżeli Twoje paznokcie:

są zniszczone od długotrałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów
są słabe i cienkie jak papier
rozdwajają się i łuszczą
mają białe plamki
mają bruzdymają jakiekolwiek uszkodzenia
są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią.