Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Meso BB Glow

Nieskazitelna skóra bez nakładania podkładu

Zabieg Meso BB to wprowadzenie światowej sławy serum stosowane do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości wprowadzone mezoterapią mikroigłową. Innowacyjna formuła nasycona w naturalne pigmenty pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry przez cały rok. Dzięki wprowadzeniu w skórę cząsteczek pigmentu i highlightera, skóra nabiera zdrowego blasku i efektywnie odbija naturalne światło. Serum efektywnie zastępuje powszechny fluid koloryzujący i z powodzeniem zastępuje codzienny make- up.

Meso BB to również serum pielęgnacyjne, zawierające także wysokostężony kwas hialuronowy oraz szereg składników odżywczych, potęgujących efekty terapii. Połączenie silnej rewitalizacji skóry i mechanicznego kamuflowania jej niedoskonałości gwarantuje efekt WOW!

NIESKAZITELNA, ROZPROMIENIONA I ZAWSZE WYPOCZĘTA SKÓRA – TERAZ TO MOŻLIWE..

Efekty:

trwałe rozświetlenie skóry i nadanie efektu glam-shine
zniesienie szarości, matowości i zmęczenia skóry
niwelowanie przebarwień, piegów i hiperpigmentacji
ujednolicenie kolorytu skóry
korygowanie efektów fotostarzenia (plamy starcze)
korekcja cieni pod oczami
głęboka suplementacja i rewitalizacja skóry

PROTOKÓŁ ZABIEGOWY

Wprowadzenie produktu w skórę odbywa się w  profesjonalnej procedurze estetycznej, polegającej na stosowaniu urządzenia mikroperforującego skórę i jednoczesnej aplikacji produktu, Dzięki powstającym w skórze mikronakłuciom preparat dyfunduje w dolne warstwy naskórka i powoduje jego trwałą pigmentację. Nadanie odpowiedniego kolorytu jest stopniowe, a do jego utrwalenia potrzeba ok 3-4 zabiegów. Ze względu na płytką aplikację Meso BB zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga czasu rekonwalescencji.