Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Cellulit - Twój wróg? PozbądĹş się go !!!

Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.
Zabieg wykonujemy w postaci niewielkich, punktowych iniekcji cienką igłą. Następnie wykonujemy masaż skóry w celu równomiernego rozprowadzenia substancji. Znieczulenie najczęściej nie jest potrzebne i większość klientek z niego nie korzysta. Dla większego komfortu można zastosować 15- minutowy krem znieczulający.
Przed zabiegiem
Specjalne przygotowania nie są potrzebne. Na tydzień przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny ani innych środków obniżających krzepliwość krwi. Można zastosować maść wzmacniającą z witaminą K. Szczegółowe informacje podajemy podczas konsultacji.
Postępowanie po zabiegu
Nie jest potrzebne żadne szczególne postępowanie. Przez pierwszych kilka dni unikamy opalania i nie wystawiamy skóry na silne zmiany termiczne. Unikajmy także możliwości zakażenia. Jeśli zdarzą się krwiaki, stosujemy maść z heparyną przyspieszającą rozkładanie plamki. Można dobrać dermokosmetyki odpowiednie do leczonego stanu.
Cykl leczenia
Leczenie prowadzimy w cyklu kilku zabiegów, dla Dermaheal LL są to typowo 3-4 zabiegi wykonywane co 2 tygodnie. Terapia taka zachowuje skuteczność przez kilka miesięcy. Raz w roku zalecamy stosowanie terapii podtrzymującej, która pomoże zachować osiągnięte efekty.
Możliwe powikłania
Powikłania mają charakter łagodny i szybko ustępują. Są one typowe dla zastrzyków - może wystąpić lekki obrzęk oraz krwiak. Mezoterapia cellulitu różni się od tradycyjnej tym, że leki podawane są głębiej, do warstwy podskórnej tkanki tłuszczowej.
Wśród dostępnych na rynku materiałów wyróżnia się Dermaheal LL, zawierający m.in. peptydy biomimetyczne. Jest to pierwszy koktajl do redukcji cellulitu dający szybkie, przewidywalne efekty.
Dermaheal LL uzyskał wyróżnienie "Perła Dermatologii Estetycznej" w roku 2013, przyznawane przez polskie Stowarzyszene Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Dermaheal LL to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowy. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję.
Składniki aktywne:
  • L- karnityna: odpowiada za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi, ma działanie detoksykacyjne,
  • Fosfatydylocholina: uwodorniona lecytyna,
  • Peptydy Biomimetyczne:
  • Decapeptide-4:  wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za napięcie
i wygładzenie skóry, pobudza metabolizm mięśni.

Zabiegi dobieramy indywidualnie do obszaru, jego rozległości, stopnia cellulitu oraz nasilenia poszczególnych jego cech u zainteresowanej osoby.

Zapraszamy do zapisów.
509 199 888.wróć do kroniki