Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Sezon na Piękne Stopy rozpoczęty !!!

Pedicure kosmetyczny
- dla osób bardzo dbających o stopy, właściwie potrzebujących samej kosmetyki i odświeżenia oraz zrobienia pięknego wyprowadzenia paznokci stóp, pomalowania i ozdobienia.
Dla tych osób proponujemy lakier frencz, ozdoby lub pokrycie paznokci żelem, aby nadać dużej trwałości lakierowi. Cała usługa wykonywana jest w sposób tradycyjny.
Pedicure leczniczy
- zadbane stopy nie tylko ładnie wyglądają i przyciągają wzrok, ale są najlepszym wizerunkiem naszego zdrowia. Dlatego też oferujemy Państwu nowoczesną pielęgnację, a także rozwiązanie wielu problemów. Najnowocześniejszym sprzętem i specjalistycznymi preparatami firmy GEHWOL jesteśmy w stanie zapobiec infekcjom stóp oraz ulżyć w takich problemach jak:
  • odciski, modzele
  • zrogowaciały i pękający naskórek
  • bolące i zmęczone stopy
  • pocące się stopy
  • grzybica stóp
  • nieprzyjemny zapach stóp
  • pękające stopy
  • zimne stopy
  • kruche i łamliwe paznokcie
W naszym gabinecie ze szczególną troską przyjmujemy klientów - diabetyków. Pracujemy na preparatach opartych na naturalnych składnikach, które zapewniają komfortową ochronę i pielęgnację.
Wszystko co najlepsze dla Państwa stóp.
Pedicure Spa - ok. 1,5 h
Nowoczesny, bardzo przyjemny pedicure połączony z luksusową pielęgnacją stóp. Zabieg rozpoczyna się orzeĹşwiającą kąpielą z lawendą i miętą, następnie, po zdezynfekowaniu stóp, przystępujemy do pedicure wykonywanego frezarką (urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg, sterylny, nakładki na frezy są jednorazowe). Po zakończeniu wszystkich czynności pedicure związanych z płytkami paznokciowymi, wygładzaniem pięt i całych stóp rozpoczyna się faza relaksu i aromatycznej pielęgnacji.
Na początek masaż przyjemnie wygładzający i relaksujący stopy z aromaterapią, następnie aksamitnie miękka maska, po której skóra stóp staje się optymalnie nawilżona, odżywiona i delikatna co daje uczucie optymalnie zadbanych, gładziutkich stóp. Na zakończenie odświeżający lawendowy lotion dla uzyskania lekkości. Luksusowy pedicure wykonywany frezarką połączony z aromatyczną kąpielą, wyjątkowym peelingiem miodowo-mlecznym z solą bogatą w morskie minerały, aromatycznym masażem stóp, aksamitną miodowo-mleczną maską na stopy w formie kompresu.
Ważnym elementem zabiegu jest odpowiedni klimat relaksu podczas fazy masażu i maski na stopy pozwalający na odpoczynek, rozluĹşnienie z filiżanką kawy, owocowej herbatki lub oryginalnej przywiezionej z Chin herbaty.
Ceny zabiegów: 70-100zł.
Zapraszamy do zapisów.
wróć do kroniki