Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Masz problem z utratą jędrności na twarzy? Mezoterapia to idealny zabieg dla Ciebie.

Mezoterapia jest skutecznym i nieinwazyjnym zabiegiem, polegającym na iniekcji niewielkich dawek substancji leczniczych (witamin, mikroelementów, aminokwasów czy kwasu hialuronowego), które doskonale wpływają na kondycję naszej skóry. Mają działanie rewitalizujące i regenerujące, dostarczają skórze substancji odżywczych i poprawiają jej koloryt. Co więcej, dzięki mezoterapii możemy też skorygować zmarszczki czy odżywić włosy.
Zabieg ten oferuje szybkie i widoczne efekty, zatem skutecznie też wpływa na ogólną poprawę samopoczucia. Dla utrzymania efektu zabiegu, warto kontynuować terapię co pół roku. Mezoterapię można wykonywać zarówno na twarzy (rewitalizacja skóry, niwelowanie zmarszczek), szyi, dekolcie, dłoniach, a także na brzuchu, pośladkach (redukcja tłuszczu), udach (cellulit), a nawet na skórze głowy (wypadanie włosów).
Mezoterapia jest całkowicie bezpieczna, zatem można ją stosować profilaktycznie. Po zabiegu mogą pojawić się drobne zasinienia i krwiaczki, lecz efekt ten ustępuje po kilku dniach. Obrzęki mogą być wynikiem reakcji skóry na nakłucia, jednak powstają bardzo rzadko.
Kto może poddać się mezoterapii?
Mezoterapię może zastosować niemal każdy. Powinniśmy zdecydować się na nią szczególnie, gdy zauważymy utratę jędrności i wiotczenie skóry. Zabieg polecany jest też osobom ze skórą suchą, słabo odżywioną, szarą i matową z oznakami zmęczenia. Mezoterapia jest również dobrym rozwiązaniem w przypadku wiotczenia okolicy ud, brzucha i pośladków, a także przy widocznym cellulicie. Dodatkowo, mezoterapia jest doskonałym zabiegiem do poprawy kondycji skóry po porodzie, a nawet jest pomocna przy wypadaniu włosów.
Zabiegu powinny wystrzegać się osoby z alergią i uczuleniem na substancje podawane w jego trakcie, a także ze stanami zapalnymi skóry. Mezoterapia nie jest też polecana tym, którzy mają skórę naczynkową oraz skórę skłonną do powstawania zwłóknień. Przeciwwskazaniem są także: cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, zaburzenia odporności, choroba nowotworowa, a także ciąża i okres karmienia piersią.
Innowacyjne rozwiązanie
Doskonałym rozwiązaniem w mezoterapii jest również Dermapen, który pozwala na hamowanie procesu starzenia się skóry. Poprzez mikronakłucia, stymulowane są czynniki wzrostu oraz produkcja kolagenu w warstwach skóry. Uszkodzenia są więc odbudowane, a blizny i bruzdy zredukowane do minimum. W ciągu zaledwie kilku minut, mezoroller tworzy co najmniej 250 000 mikronakłuć.
Polecamy serię 3 zabiegów co 14-21dni. Pamiętaj w pakiecie taniej.


wróć do kroniki