Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Schudnij z Nami !!!

Na czym polegają zabiegi?
Kiedy już zdecydujesz, jak chcesz wymodelować swoją sylwetkę i które miejsce odchudzić, przychodzi czas na zabieg. Rekomenduje się wykonanie serii 6 -10 zabiegów, w ostępach co 2, 3 dni. Cała kuracja trwa zatem 4 tygodnie.
Procedura jest bezpieczna, nieinwazyjna, kompletnie bezbolesna i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Nie pozostawia na ciele żadnych śladów, trwa 40-60 minut.
Przed zabiegiem wykonamy dokładny pomiar obszaru, który chcesz odchudzić. Wyniki zostaną zapisane i porównane z efektami po zabiegu.
Następnie, na obszar wskazany przez Ciebie, przykładane są głowice emitujące światło lasera, które powoduje rozpad trójglicerydów. W okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej miejsca zabiegu, umieszcza się małe głowice, stymulujące układ limfatyczny, a tym samym usprawniające transport metabolitów, zamienianych póĹşniej w energię.
Po tym czasie, Twoje wymiary ponownie zostaną skontrolowane, z zachowaniem szczególnej ostrożności tak, aby były wykonane dokładnie w tych samych miejscach, co przed zabiegiem. Dzięki temu uzyskujemy wiarygodność efektów.
Na jakie obszary można stosować i-lipo?
Ogromną zaletą i-lipo jest to, że możesz go stosować wszędzie tam, gdzie zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej trudnej do zredukowania w bardziej tradycyjny sposób jak dieta, czy ćwiczenia. I-lipo pozwala Ci na modelowanie sylwetki, na odchudzenie tego obszaru, który zaburza proporcje Twojej sylwetki. I-lipo sprawdza się idealnie na takich partia ciała jak: ramiona, nogi, pośladki, uda, brzuch, biodra, talię, plecy.
Pakiet 6 zabiegów to jedyne 290 zł.
Pakiet 10 zabiegów 390 zł.
Zapraszamy Cię do Nas.
Ul. Staropijarska 2a, II piętro, centrum Łukowa.

wróć do kroniki