Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Mikrodermabrazja - odśwież skórę na wiosnę

Mikrodermabrazja to peeling przeznaczona dla wszystkich typów skóry, nawet dla tych bardzo wrażliwych. Jest to zabieg, który umożliwia jednoczesne dokładne oczyszczenie, nawilżenie, a także odmłodzenie skóry twarzy.
Jest ona idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek, przebarwień lub też mają problemy z nadmierną suchością czy niedotlenieniem naskórka lub ich cera jest pozbawiona blasku.
Mikrodermabrazja bardzo dobrze działa w przypadku zanieczyszczonej skóry czy trądziku (ale nie zapalnym). Dobrze się sprawdza także w przypadku osób cierpiących na rogowacenie mieszkowe.
Wskazania do przeprowadzenia zabiegu to:
  • zmarszczki drobne
  • zmarszczki głębokie
  • cera tłusta
  • cera odwodniona
  • cera trądzikowa
  • cera niedotleniona
  • cera o nierównym kolorycie, z przebarwieniami.
Zabieg rozpoczyna się od dokładnego złuszczenia wierzchniej warstwy naskórka i oczyszczenia skóry twarzy. Podczas zabiegu za pomocą specjalnego aparatu przeprowadza się peeling, a następnie aplikuje się na skórę serum lecznice (substancje aktywne). Serum lecznicze, które jest stosowane podczas zabiegu, dobierane jest indywidualnie w zależności od do cech i stanu skóry, a także wieku danej osoby.
Podczas zabiegu generalnie nie odczuwa się żadnego dyskomfortu ani bólu. Chociaż mogą wystąpić drobne zaczerwienienia i podrażnienia, to po zabiegu mikrodermabrazji można od razu wrócić do codziennych zajęć.
Różnicę w poprawie wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu (zabieg taki trwa około 75 min). Cera staje się bardziej wygładzona i promienna, efekt natomiast utrzymuje się około 7 dni. W celu poprawienia wyglądu skóry, zniwelowania drobnych lub głębokich zmarszczek, przebarwień skóry oraz cery trądzikowej, zalecane jest przeprowadzenie serii 3- 5 zabiegów co 7-10 dni.
Jeżeli zabieg mikrodermabrazji będzie wykonywany systematycznie, może przyczynić się do odmłodzenia skóry i opóĹşnienia zachodzących w niej procesów starzenia, a co więcej również zapobiegać powstawaniu trądziku.
Na wykonanie zabiegu dobrze jest zdecydować się wiosną lub wczesnym latem, przed nadejściem słonecznych dni. Wykonywanie mikrodermabrazji można też przeprowadzać jesienią.
Ceny kształtują się od 150- 250 zł za pojedynczy zabieg.
Zapraszamy.
509 199 888.

wróć do kroniki