Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Nowość ! Pedicure Medyczny

Pedicure medyczny jest profesjonalnym zabiegiem pielęgnacyjnym działającym leczniczo oraz profilaktycznie. Ten typ pedicure łączy w sobie zabiegi zarówno upiększające stopy i paznokcie, jak i poprawiające ich kondycję. Jest to kompleksowa usługa stosowana do leczenia dolegliwości związanych z odciskami, nagniotkami, modzelami oraz wrastającymi paznokciami. W skład zabiegu wchodzi również rekonstrukcja uszkodzonych paznokci oraz pomoc w leczeniu popękanej skóry pięt. Niezwykłą zaletą pedicure leczniczego, jest to, że mogą z niego korzystać osoby chorujące na cukrzycę.
Odpowiednio przeprowadzony pedicure polega na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokciowej za pomocą odpowiednich cążków, pilników i frezarki ze specjalnie do tego przeznaczoną końcówką oraz oczyszczeniu wałów paznokciowych. Bardzo ważną częścią zabiegu jest nadanie odpowiedniego kształtu płytce paznokcia, tak aby nie dopuścić do jej wrastania. Kolejnym etapem jest fachowe oraz bezbolesne usunięcie i wygładzenie zrogowaciałego naskórka na całej powierzchni stóp, usunięcie bolesnych odcisków oraz powodujących dyskomfort przy chodzeniu modzeli. Końcową fazą zabiegu jest aplikacja odpowiednio dobranych do potrzeb pacjenta preparatów połączona z relaksującym masażem. Ostatni etap obejmuje zabiegi upiększające, związane z odsuwaniem skórek, zabiegami pielęgnacyjnymi oraz malowaniem paznokci. W końcowej fazie zabiegu podolog udziela pacjentowi fachowych porad, które dotyczą prawidłowej opieki nad stopami.
Do przeprowadzenia profesjonalnego pedicuru medycznego zakupiliśmy nowy sprzęt: frezarkę z pochłaniaczem pyłu, a narzędzia wykorzystywane podczas zabiegu są na bieżąco sterylizowane w parowym autoklawie, co daje 100% sterylności i bezpieczeństwa.
Cena pełnego zabiegu: 100 zł.
Zapraszamy.
509 199 888

wróć do kroniki