Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Bezinwazyjny lifting powiek - Nowość

 
 
BEZINWAZYJNA BLEFEROPLASTYKA POWIEK
Co to takiego?
Plazma IQ to zjonizowany gaz zawierający w przybliżeniu takie same ilości ładunków dodatnich i ujemnych. Ze względu na specyficzne właściwości nazywany czwartym (obok gazu, cieczy i ciała stałego) stanem skupienia.
Chirurgia nieablacyjna jest uproszczoną techniką dermatochirurgii, która dzięki zastosowaniu urządzenia IQ pozwala na sublimację leczonej tkanki bez uszkadzania otaczających tkanek działając jedynie w obrębie naskórka.
W przeciwieństwie do innych technik, plazma nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ponieważ jego działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej. Plexr nie powoduje krwawienia i nekrozy otaczających tkanek. Obserwacje te zostały potwierdzone w badaniach histologicznych tkanek poddanych leczeniu urządzeniem IQ. Dzięki temu IQ nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności – makijaż wystarczy aby w czasie 5 dniowego czasu gojenia zakryć miejsca poddane zabiegowi.
Wskazania:
Głównym wskazaniem plazmy IQ jest lifting okolicy oka (nieinwazyjna bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych, takich jak: angioma, brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, włókniaki, rogowacenie słoneczne, kurzajki, oraz leczenie blizn i rozstępów.
 
Zapraszamy do zapisów
“ž509199888.

wróć do kroniki