Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Oferta pracy

Kosmetologia jest Twoją pasją? Lubisz pracę z ludźmi?

Cieszy nas, że tu jesteś i zastanawiasz się nad dołączeniem do VenusTeam, by razem z nami tworzyć ​​świetne miejsce pracy, bo ...

  1. Jesteśmy laureatami wielu nagród m.in: Najlepszy Salon w powiecie łukowskim - 1 miejsce w 2018r, Firma Godna Zaufania Elite Gold 2021, Konsumencki Laur Zaufania 2021r, corocznie jesteśmy laureatami statuetki Orły Kosmetyki.
  2. Wciąż bierzemy udział w Targach, Kongresach, Sympozjach, aby być na bieżąco z nowościami.
  3. Posiadamy bazę sprzętową renomowanych firm.
  4. Nasz salon posiada wieloletnie doświadczenie oraz dużą bazę klientów

Zawsze bardzo mocno zwracamy uwagę na dopasowanie do naszego zespołu i „stylu bycia”, dlatego zanim prześlesz nam swoją aplikację, dokładnie zapoznaj się z wartościami Naszej firmy i oceń, czy do nas pasujesz.

Nasze wartości to: pomoc w osiągnięciu rezultatów, zadowolenie klienta, rozwój i miła atmosfera.

Kogo szukamy?

W tym momencie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

  • stylistka paznokci
  • stylizacja rzęs.

Twój zakres obowiązków:

  1. wykonywanie zabiegów kosmetologicznych na twarz, ciało, dłonie i stopy.
  2. wykonywanie zabiegów przy użyciu nowoczesnych technologii
  3. nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  4. polecanie i sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej
  5. odpowiedzialność za powierzony sprzęt
  6. mile widziana znajomość obsługi social mediów w celu reklamy salonu

Nasze wymagania:

  1. wykształcenie kierunkowe (Mgr. kosmetologia)
  2. doświadczenie na podobnym stanowisku
  3. wysoka kultura osobista
  4. dbałość o estetykę, miła aparycja
  5. znajomość aktualnych trendów
  6. zaangażowanie w działalność firmy  i pasja do wykonywanej pracy

Oferujemy:

  1. elastyczny czas pracy
  2. pracę na najnowszych sprzętach
  3. pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  4. stabilne zatrudnienie
  5. atrakcyjne wynagrodzenie
  6. różnorodność zadań
  7. wyzwania
  8. spokój (praca bez stresu)
  9. ścisle określony zakres odpowiedzialności
  10. pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole
  11. atrakcyjne miejsce pracy wraz z pomieszczeniami dla pracowników
Aplikuj wysyłając swoje CV + zdjęcie na adres e-mail: venus.izdebska@wp.pl

Więcej informacji na pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym.

Rezerwacja online na zabiegi w Salonie Venus w Łukowie

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com