Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

CREME COUPEROSE SPECIALE

Krem wzmacniający na naczynka

Nowo opracowany Anty-Couperose-Kompleks z uwagi na swój szczególny skład pozwala złagodzić problem pękających naczynek skóry.
Łagodny krem działa ściągająco, wzmacniając ścianki naczyń krwionośnych i obkurczając naczynka. Rozszerzone, czerwone żyłki pozbawione są w ten sposób przestrzeni i stają się mniej widoczne. Dodatkowo pigmenty interferencyjne z uwagi na powodowany przez nie efekt neutralizujący zabarwienie sprawiają, że optycznie efekt jest widoczny natychmiastowo.
Z pomocą kolejnych łagodnych substancji pielęgnujących, jak olej z orzeszków Macadamia i masełko Shea Butter, skóra zostaje zrównoważona i poddana uspokajającej pielęgnacji, jakiej potrzebuje.

Bez parabenów, barwników, olejów mineralnych i emulgatorów zawierających glikol polietylenowy. Specjalny krem do pielęgnacji kosmetycznej dla skóry dotkniętej problemem zaczerwienienia i pękających

Sposób użycia :
Rano i wieczorem nakładać na dotknięte problemem miejsca na skórze, lekko wmasować, po czym na to nałożyć krem pielęgnacyjny na noc lub na dzień, w zależności od pory dnia.

Opakowanie:
tuba 30ml

Cena: 115 zł