Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Newsletter

Prezent dla Ciebie

Bon o wartości 50 zł

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon zniżkowy o wartości 50 zł na pierwszą wizytę:

Bon do wykorzystania na zabiegi sprzętowe i High-Tech. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej.

Regulamin Bonów Podarunkowych

I. Warunki ogólne.
 1. Wydawcą Bonu Podarunkowego o wartości 50 zł (zwanego dalej Wydawcą) jest firma Salon Kosmetyczny Venus NIP: 8251833865 prowadząca usługi kosmetyczne pod adresem: Staropijarska 2A w Łukowie.
 2. Wydawca zobowiązuje się do przekazania Nabywcy Bonu i do przyjmowania płatności realizowanych przy pomocy Bonu za wykonane usługi.
 3. Nabywca Bonu o wartości 50 zł może wykorzystać go tylko i wyłącznie na usługi z wykorzystaniem technologii: Laser Soprano, Laser Emerge,, Infuzja Tlenowa, Kriolipoliza, Mikrodermabrazja.
 4. Bon może być wykorzystany wyłącznie na usługi stacjonarne w Salonie.
 5. Bon nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony.
 6. Posiadacz bonu podarunkowego jest uprawniony do jego wykorzystania w terminie określonym na dokumencie bonu podarunkowego.
 7. Okres ważności bonu podarunkowego wynosi 3 miesiące od dnia jego pobrania zgodnie z datą widniejącą na dokumencie.
 8. Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści dokumentu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności bonu podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec Wydawcy z roszczeniami w tym zakresie.
 9. Wydanie Bonu Podarunkowego nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa podatkowego.
II. Przyznawanie bonu
 1. Bon przyznawany jest za jednokrotne zapisanie się w systemie Newsletter Salonu Kosmetycznego Venus w Łukowie.
 2. Bon zostanie przesłany na adres podany w formularzu po potwierdzeniu zapisania się na newsletter - należy kliknąć w link aktywacyjny w ciągu 7 dni od daty wypełnienia formularza.
III. Realizacja Bonu Podarunkowego
 1. Posiadacz Bonu Podarunkowego może wykorzystać kwotę wskazaną na dokumencie Bonu Podarunkowego na usługi Wydawcy dostępne w ofercie.
 2. Każdy Bon jest jednorazowy i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
 3. Bony Podarunkowe muszą zostać wykorzystane jednorazowo w pełnej wartości, bądź w wartości wyższej niż wartość bonu. Nadwyżkę można opłacić w salonie Wydawcy (gotówką lub kartą płatniczą).
 4. W przypadku niewykorzystania pełnej wartości Bonu Podarunkowego Wydawca nie zwraca różnicy.
 5. Wydawca nie odpowiada za zgubienie i/lub uszkodzenie Bonów Podarunkowych przez Klienta. W takich wypadkach duplikaty nie będą wydawane.
 6. Wydawca Zastrzega sobie prawo odmowy świadczenia usług na podstawie bonów podarunkowych, które są nieczytelne, zniszczone, bądź też w jakikolwiek inny sposób nasuwają wątpliwości co do ich autentyczności. W takim przypadku Bon Podarunkowy uznawany jest za nieważny, bez prawa klienta do otrzymania bonu zastępczego.
 7. Zabrania się odsprzedawania bonów podarunkowych osobom trzecim.
IV. Reklamacje i zwroty
 1. Wszelkie reklamacje związane z wykonaną usługą przy użyciu Bonu będą rozpatrywane przez Wydawcę zgodnie z procedurą reklamacyjną opisaną w Regulaminie.
 2. Kwota należna Użytkownikowi z tytułu uznania reklamacji, za które zapłacono Bonem nie podlega zwrotowi w formie gotówkowej. Kwota pozostaje do wykorzystania do momentu upływu terminu ważności Bonu określonej przy jego zakupie.
V. Postanowienia końcowe
 1. Kupujący Bon Podarunkowy, jak również posiadacz Bonu Podarunkowego oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
 2. Zakup Bonu Podarunkowego stanowi potwierdzenie, że kupujący Bon Podarunkowy jak również posiadacz bonu podarunkowego akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie.
Dlaczego warto się zapisać?

Zapisani odbiorcy naszego newslettera otrzymują jako pierwsi informacje o nowościach i promocjach, które opublikujemy na naszej stronie. Oprócz tego mają prawo skorzystać z dodatkowych upustów przy zakupach w naszej firmie.

Jak się zapisać na newsletter?

Aby zaprenumerować newsletter, wystarczy, że podasz swój adres e-mail i potwierdzisz w ciągu 7 dni swoje zgłoszenie. Szanujemy Twoją prywatność, więc Twój adres nie będzie wykorzystany do żadnych innych celów niż wysyłka biuletynu. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z prenumeraty.

Zapraszamy do prenumeraty naszego newslettera.

Kliknij, aby wypisać się z naszego newslettera.

Rezerwacja online