Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Wizaż


Salon kosmetyczny VENUS - Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla pań pragnących podkreślić swą urodę lub skorygować jej niedoskonałości. Jest po prostu makijażem, który się nie zmywa i nie rozmazuje, a jego trwałość to czas od 3 do 5 lat.

więcej
Salon kosmetyczny VENUS - Microblading brwi

Microblading brwi

Makijaż permanentny metodą Microblading odznacza się dużą naturalnością, dokładnością oraz precyzją, gdyż na skórze malowane są bardzo cieniutkie włoski, które wyglądają praktycznie identycznie, jak te naturalne.

więcej
Salon kosmetyczny VENUS - Makijaż okazjonalny

Makijaż okazjonalny

Makijaże w naszym Salonie wykonują dyplomowane wizażystki. Specjalizujemy się w makijażu ślubnym i wieczorowy. Zapraszamy także do obejrzenia naszym makijaży w galerii

więcej
Salon kosmetyczny VENUS - Pakiety Ślubne

Pakiety Ślubne

Zapraszamy do skorzystania z naszym Pakietów Ślubnych dla Państwa Młodych. Służymy także radą jak najlepiej przygotować się do tego wyjątkowego dnia.

więcej
Salon kosmetyczny VENUS - Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Każda kobieta marzy o długich, grubych rzęsach... Secret Lashes sprawia, że spojrzenie staje się lżejsze, oko wyraźniejsze. Zapraszamy na zabieg permanentnego przedłużania i zagęszczania rzęs.

więcej
Salon kosmetyczny VENUS - Trwała na rzęsy

Trwała na rzęsy

Jeśli chcesz mieć piękne, powłóczyste spojrzenie i uzyskać efekt jak po użyciu zalotki, wykonaj trwałą na rzęsy. Zabieg trwa ok. 45 minut, a efekt utrzymuje się przez ok. 2-3 miesiące.

więcej
Salon kosmetyczny VENUS - Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci żelem lub akrylem jest idealna dla krótkich paznokci w celu ich przedłużenia.

więcej
Salon kosmetyczny VENUS - Manicure

Manicure

W czasie zabiegu manicure poprawiamy kształt paznokci, wygładzamy jego powierzchnię i usuwamy nadmiar skórek. W zależności od potrzeb polecamy manicure biologiczny, hybrydowy oraz manicure Japoński.

więcej
Salon kosmetyczny VENUS - Zabieg głęboko nawilżający z parafiną

Zabieg głęboko nawilżający z parafiną

Zabiegi parafinowe potrafią czynić cuda. Parafina nałożona na dłonie z wykorzystaniem ampułki lub produktu pielęgnującego sprawia ze znikają drobne zmarszczki, przebarwienia, a skóra jest idealnie nawilżona i gładka w dotyku.

więcej
Salon kosmetyczny VENUS - Henna

Henna

Henna brwi i rzęs to zabieg polegający na delikatnym farbowaniu włosków brwi oraz rzęs. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 – 4 tygodnie, na brwiach około 2 tygodni. Kolor henny jest dobierany indywidualnie.

więcej
Salon kosmetyczny VENUS - Pedicure

Pedicure

Pedicure leczniczy, określany również jako pedicure specjalistyczny czy pedicure medyczny to szeroki wachlarz zabiegów specjalistycznej pielęgnacji stóp. Zabiegi specjalistycznego pedicure mają na celu usunięcie zmian, które utrudniają swobodne poruszanie

więcej