Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Zlikwiduj plamy i przebarwienia ME LINE®

Kuracja Me Line® umożliwia nie tylko skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, ale i przywraca skórze gładkość i blask

Zabieg ME LINE - Pierwsze na świecie połączenie fizycznego i chemicznego stabilnego peelingu, który pozwala na usunięcie dużych i rozległych przebarwień, dodatkowo nadając skórze młody wygląd.

Skuteczność zabiegu ME LINE zostało udowodnione licznymi badaniami

DOSKONAŁE REZULTATY JUŻ PO 2 ZABIEGACH!

Całkowite usunięcie przebarwień bez ich nawrotu

Już po pierwszym zabiegu ME LINE skóra może się złuszczyć, a przebarwienia widocznie się zmniejszają. Skóra będzie nawilżona, ochroniona i odmłodzona, a optymalny efekt można uzyskać w  zaledwie 2 miesiące!

Badania kliniczne " In vivo " przeprowadzono na grupie 168 ochotników w celu oceny wyników leczenia zabiegiem ME LINE - jako produktu o udowodnionej skuteczności przeciw przebarwieniom i działaniu anti-aging.

Rezultaty: U 95% osób otrzymano doskonałe rezlultaty w przypadku walki z przebarwieniami, w grupie anti-aging uzyskano 90% skutecznośc, 85% w przypadku  trądziku i 65% skuteczności  w przypadku pacjentów z zaburzeniami pigmentacji skóry.  Bezpośrednie działanie niepożądane były związane z łagodnym złuszczaniem się skóry i lekkim rumieniem. Skutków ubocznych nie stwierdzono.

Wnioski: Zabieg ME LINE to innowacja w dziedzinie dermokosmetyków dzięki swojej skuteczności i wszechstronności, obejmuje szereg wskazań dermatologicznych tj. melasma, trądzik, przebarwienia i działanie anti-aging.

Zapraszamy.