Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

O nas

Z pasją do tworzenia piękna

Od samego początku, czyli marca 2007 współpracujemy z firmami najbardziej znanymi i cenionymi na całym świecie profesjonalnymi markami kosmetycznymi, dzięki czemu możemy zaproponować zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie.

Staramy się aby nasz salon był miejscem gdzie można się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach. Bez wątpienia stworzyliśmy tu specjalny klimat, ciepła i relaksu, sprzyjający wypoczynkowi. Nastrojowym tłem jest ciepła kolorystyka i piękne wnętrza, a harmonijnym uzupełnieniem jest .... relaksująca muzyka.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo profesjonalne zabiegi na twarz, ciało, dłonie i stopy, które wykonujemy przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i profesjonalizm, mający zapewnić najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Dzięki stałemu uczestnictwu w licznych targach, pokazach oraz kongresach kosmetycznych w Polsce, naszym klientom oferujemy najnowsze trendy w kosmetyce. Na bieżąco wprowadzamy nowe zabiegi i linie kosmetyczne. Zakupujemy innowacyjne technologie, aby dać naszym klientom to co nowoczesna kosmetologia ma do zaoferowania.

W salonie proponujemy eleganckie karty rabatowe.

Nasz zespoł

Profesjonalizm to nasza domena

Kasia Izdebska

Certyfikaty