Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Twoje rzęsy w trójwymiarze? Czemu nie...

* NOWOŚĆ *

Russian Volume to metoda przedłużania i zagęszczania rzęs inspirowana rosyjskimi technikami objętościowymi, opracowana przez ekspertów Secret Lashes.
Russian Volume to udoskonalony sposób, by za pomocą w pełni bezpiecznych technik, móc cieszyć się przedłużonymi rzęsami z efektem 3d.
Metoda 3:1 polega na aplikacji trzech rzęs jedwabnych do jednej naturalnej bez jej obciążania. Otrzymujemy efekt mocno zagęszczonych rzęs. Rzęsy W składają się z trzech pojedynczych rzęs, które sklejone są u podstawy, natomiast ich końcówki skierowane są w przeciwne strony, przypominając kształtem literę W.

Wyróżnia je piękne podkręcenie, niesamowita lekkość oraz niezwykły komfort noszenia. Efekt końcowy jest potrojony. Oko staje się pełniejsze i mimo trybu wypadania cały czas wydaje się mocno zagęszczone. Wypadanie jak przy metodzie 1:1.
Czas trwania zabiegu: ok 2h. Zabieg wykonywany jest na leżąco. Klej używany do aplikacji jest bezwonny i nie powoduje uczuleń oraz podrażnień.
Trwałość:
Cykl życia naturalnej rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni, następnie rzęsy naturalne wypadają pojedynczo wraz z przyklejonymi rzęsami. Zawsze zakładane jest maksymalną ilość rzęs, co powoduje niesamowity efekt. po upływie około 3-5 tygodni można przystąpić do uzupełniania rzęs. Po tym czasie jednak jest już widoczne przerzedzenie i większość klientów jest tak zachwyconych efektem, że chce utrzymać je dłużej i w związku z tym zalecamy termin co 3 tygodnie. Po założeniu rzęs 3:1 nie jest już konieczne stosowanie maskary. Są odporne na wodę, pot, łzy. Można korzystać z uroków morza, basenu, solarium czy sauny bez obawy.
Pielęgnacja po zabiegu
1. Przez pierwszy dzień nie mocz rzęs, unikaj pary wodnej, tłustych kremów.
2. Ograniczając kontakt rzęs z woda wydłużysz ich czas użytkowania.
3. Makijaż usuwaj delikatnie beztłuszczowymi preparatami, najlepiej użyj specjalnych płatków lub chusteczek bezwłókienowych do demakijażu
4. Możesz stosować beztłuszczową maskarę, lecz nie wodoodporną.
5. Nie wykonuj trwałej, henny oraz nie stosuj zalotek.
Zabieg w Naszym Salonie wykonuje stylistka z długoletnim doświadczeniem Sylwia Szutko Zagojska.
Zapraszamy do zapisów.
509 199 888
albo na
albo:

wróć do kroniki