Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Pozbądź się trądziku

NOWOŚĆ - kwasy medyczne pH FORMULA

PH FORMULA Moc wielu kwasów, witamin, antyoksydantów oraz substancji przeciwzapalnych dzięki czemu zmaksymalizowano ich wpływ na skórę, co daje spektakularne efekty niemożliwych przy zastosowaniu pojedynczych kwasów.  

NOWOŚĆ - pH FORMULA A. C. N. E.  
Chemiczne oddziaływanie na skórę przy zastosowaniu resurfacingu jest zupełnie inne niż w przypadku konwencjonalnych peelingów. Peelingi powodują głównie złuszczanie skóry, podczas kiedy procedura resurfacingu zmusza komórki do regeneracji (wpływa na jej przyspieszenie) przy jednoczesnej o wiele mniejszej traumie i podrażnieniu skóry. Efekt ten jest osiągnięty dzięki niepowtarzalnemu bio - przyswajalnemu kompleksowi transportu (PH - DVC™), który gwarantuje zmaksymalizowane kontrolowane dostarczanie substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych często występujących przy konwencjonalnych peelingach. Unikalne połączenie resurfacingu ze zmaksymalizowaną siłą, pHformula to pierwsza gama produktów łącząca Alfa Ketokwasy, Alfa Hydroksykwasy, kwasy Alfa i Beta i Polihydroksykwasy z kompleksem, PH - DVC™ który powoduję polaryzację mikrostruktur, co w znacznym stopniu ułatwia penetrację skóry.

Resurfacing ACNE występuje w 3 wariantach:


ACNE 1 łagodny,
ACNE 2 intensywny,
ACNE 3 medyczny.


W celu dobrania odpowiedniego stopnia należy określić poziom tolerancji skóry pacjenta w zależności od fototypu, oraz poziom wrażliwości przy użyciu produktu SP Complex. Znając poziom wrażliwości skóry pacjenta specjalista może wybrać odpowiedni program resurfacingu skóry co zagwarantuje zadowalające wyniki leczenia.
Ten aktywny roztwór skutecznie wnika w pory aby pomóc i przejąć kontrolę nad rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów trądziku skóry. Rozwiązanie to zapewnia korzyści przeciwzapalne oraz silne działanie keratolityczne w celu normalizacji problemów skórnych

Główne składniki aktywne i ich właściwości
PH - DVC™ (nośnik) – kompleks stosowany w preparatach pHformula zwiększający penetrację substancji czynnych.
Kwas pirogronowy - może przenikać przez skórę powoli i jest stosowany jak średni peeling chemiczny u pacjentów z wągrami, bliznami trądzikowymi, i tłustą cerą.
Azeloglicyna - działa jako środek przeciwbakteryjny, zmniejszając i hamując wzrost drobnoustrojów w mieszku (Propionibacterium acnes).
Kwas migdałowy - ma silne właściwości antybakteryjne, które pomagają zabijać drobnoustroje związane z wykwitami trądzikowymi.
Wolne od parabenów

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY ZABIEG?

•    Trądzik klasy I, II i III (trądzik, skóra tłusta)
•    4 przyczyny problemów ze skórą tłustą i trądzikową:
•    nadmiar serum,
•    rozszerzone prory,
•    łojotokowe zapalenie skóry i blizny

Czułość i poziom tolerancji pacjenta określa
liczbę stosowanych warstw:
1 warstwa – działa na naskórek
2 warstwy – działanie na skórę właściwą
3 warstwy – działanie na głębsze warstwy skóry właściwej

Cena 1 zabiegu: 180 zł.
Pakiet 3 zabiegów: 430 zł.

Zapraszamy.