Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Miękkie, łamiące się paznokcie? To już nie problem!

Japoński manicure, czyli inaczej P.Shine – błyszczeć, to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie. Technika ta w swojej prostocie, naturalności i skuteczności odpowiednia jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
Opis zabiegu:
Zabieg polega na wmasowaniu zielonej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia różowy puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed zbyt szybkim ich spłukaniem. Dodatkowym efektem tego zbiegu jest połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia przez ok. 2 tygodni. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia jest bardzo ograniczona. Zabieg trwa ok. 30. minut.

Wystarczy dwa razy w miesiącu poświęcić swoim dłoniom i paznokciom czas w Salonie Venus, aby móc pochwalić się gładkimi, wypielęgnowanymi dłońmi i pięknie błyszczącymi zdrowymi paznokciami.

wróć do kroniki