Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Brwi łudząco podobne do naturalnych?

Brwi wykonane metodą microbladingu. To małe dzieła sztuki, które łudząco przypominają naturalne włoski. Jest to bardzo pracochłonna metoda ręcznego wykonywania makijażu permanentnego, pochodząca z Azji, która zyskała uznanie na całym świecie.
Zainspirowana tym trendem, postanowiłam wprowadzić ją także u siebie. Cieszę się, że nieustannie następuje w nim ewolucja, która pozwala zbliżyć się jeszcze bardziej do perfekcji. Dzięki microbladingowi mogę pomóc wszystkim paniom, które marzą o naturalnych, bujnych brwiach, a z jakichś powodów nie mogą ich mieć. Jest to metoda również dedykowana dla osób po chemioterapii i dotkniętych łysieniem plackowatym.
Microblading
Brwi wykonywane metodą microbladingu znacznie odbiegają od tych powstających na skutek pigmentacji maszynowej. Brwi rysuje się za pomocą sterylnych piórek. Różnica widoczna jest gołym okiem i trudno się dziwić, ponieważ, przeprowadzając microblading, troszczę się o każdy włosek z osobna. Bardzo istotną rolę odgrywa tutaj kierunek malowania włosków, technika, nacisk oraz pigmenty. Tylko kiedy te wszystkie czynniki zostaną połączone, brwi będą łudząco podobne do naturalnych, a domalowane włoski, pomieszane z naturalnymi stworzą niesamowite trójwymiarowe wrażenie.
Cena tylko teraz 500zł. Regularna 700zl.
Zapraszam.
Katarzyna Izdebska.

wróć do kroniki