Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Nowość !!!

*** NOWOŚĆ ***
W tym sezonie marka ORLY przedstawia EPIX. Dwuetapowy manicure o wyjątkowej formule, która zapewnia trwały kolor i wysoki połysk przez ponad 7 dni bez smug i odprysków! Rewolucyjna technologia preparatów EPIX sprawia, że wszelkie niedociągnięcia oraz zadrapania zostają zniwelowane podczas procesu schnięcia lakieru.
Do wykonania manicure nie jest potrzebna ani baza, ani lampa UV lub LED. System tworzą dwa preparaty - lakier Flexible Color oraz top Flexible Sealcoat, które wzajemnie się uzupełniają, gwarantując trwały i odporny na odpryski manicure o olśniewającym wykończeniu. Aplikacja oraz usuwanie produktów jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku hybrydy, a do tego czas ich schnięcia to mniej niż 8 minut!
Jak to działa?
Preparaty EPIX charakteryzują się elastyczną formułą, która reaguje na niedoskonałości powstałe podczas malowania paznokci. Zawarte w preparatach polimery wyrównują smugi i rysy, sprawiając, że wykończenie manicure jest idealnie gładkie.
Z biegiem czasu lakier twardnieje, co przekłada się na jego wytrzymałość. Odpryski odchodzą w zapomnienie! EPIX redefiniuje sposób aplikacji lakierów, czyniąc go jeszcze szybszym i łatwiejszym.
Teraz w Ofercie Miesiąca manicure tradycyjny z malowaniem jedyne 25zł.
Zapraszamy do zapisów.
509 199 888.

wróć do kroniki