Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

NOWOŚĆ! Luksusowy zabieg na twarz MULTIBALANCE firmy Jean D\'Arcel.
NOWOŚĆ!

Luksusowy zabieg na twarz MULTIBALANCE firmy Jean D\'Arcel.

Pierwsze oznaki starzenia się skóry można dostrzec w dość wczesnym wieku, bowiem już od 25 roku życia. Wraz z wiekiem włókna elastyny i kolagenu są coraz słabsze, w związku z czym zmniejsza się sprężystość skóry. Ponadto skóra coraz słabiej zachowuje wilgotność i pojawiają się pierwsze zmarszczki.

Przedwczesne starzenie się skóry może być także spowodowane czynnikami zewnętrznymi, taki jak: niekorzystny klimat, długie opalanie oraz czynnikami wewnętrznymi, np. chorobami. Zabieg Multibalance oferuje intensywną pielęgnację w połączeniu z korzystnym, relaksującym doświadczeniem terapeutycznym.
👉 Piękna nuta zapachowa!!!!
Skóra, na której znajdują się oznaki zmęczenia i wyczerpania zostaje pobudzona do regeneracji. Fitohormony przywracają funkcje komórkowe, prowadząc do zwiększenia gęstości skóry. Poprzez ochronę tkanek łącznych, kontury twarzy stają się bardziej wyraziste, a dodatkowe pobudzenie procesów metabolizmu komórek przywraca blask całej skórze. Optymalna równowaga pomiędzy jędrnością i miękkością skóry twarzy, szyi i dekoltu zostaje przywrócona.
Polecamy szczególnie dla skór: 40+ oraz jako luksusowy zabieg na "Prezent"!!!.
Czas trwania zabiegu: 1,5-2h.
Cena zabiegu: 150 zł.
z Peelingiem Kawitacyjnym 180 zł
z Mikrodermabrazją 200 zł.
Zapraszamy.
📞 509 199 888.

wróć do kroniki