Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Zadbaj o swoją bezpieczną opaleniznę

Opalanie Natryskowe Sun Fx
Bardziej niż kiedykolwiek naturalny efekt opalenizny... UZYSKIWANY NATYCHMIAST!
Całkowicie bezpieczna opalenizna bez ekspozycji na słońce.
Odpowiednia do każdej karnacji, nawet dla osób o bardzo jasnej i wrażliwej skórze, u których występują zmiany alergiczne podczas opalania.
Doskonałe rozwiązanie na szybką opaleniznę na wszelakiego rodzaju uroczystości np. śluby, bankiety, imprezy etc… oraz doskonały sposób na utrzymanie opalenizny po powrocie z wczasów.
Czy opalenizna w sprayu jest bezpieczna w użyciu ?
Unikalna kombinacja mineralnych środków brązujących oraz zatwierdzonego kosmetycznego czynnika opalającego DHA dają naprawdę niezwykły efekt opalający. Produkt nie zawiera, szkodliwych chemikaliów czy środków konserwujących.Wszystkie składniki są naturalne, powodują głębokie nawilżenie i odżywienie naskórka, zapobiegają wiotczeniu skóry, przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek a cellulit staje się mniej widoczny.Preparat jest bardzo bezpieczny, nawet dla kobiet w ciąży i matek karmiących, nie powoduje podrażnień skóry, a jego skład spełnia wymogi nowoczesnej kosmetologii.
Jak długo utrzymuje się opalenizna ?
Można oczekiwać, że opalenizna będzie utrzymywała się do 10 dni w zależności od rodzaju skóry oraz sposobu przygotowania się. Regularne nawilżanie przedłuży czas utrzymywania się opalenizny.Jak dobre są wyniki stosowania ?Preparat nadaje skórze wyrazistą i naturalnie wyglądającą opaleniznę.W rzeczywistości, efekt opalający jest lepszy niż słoneczny czy uzyskany w solarium.
Przed nałożeniem preparatu opalającego :
Przed zabiegiem opalania natryskowego na należy złuszczyć naskórek rękawicą lub peelingiem ziarnistym. Należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca o pogrubionej skórze takie jak: kolana, łokcie, kostki oraz czubki palców. Na tym etapie nie należy stosować balsamu nawilżającego, antyperspirantu ani perfum ponieważ będzie to miało niekorzystny wpływ na wynik końcowy opalania.
Po zastosowaniu preparatu opalającego:
Nie należy moczyć skóry przez minimum 5 godzin po zakończeniu sesji opalającej.
Zaleca się również aby nadmiernie nie ćwiczyć oraz nie pocić się w dniu aplikacji.
Nie należy martwić się, jeżeli w trakcie brania prysznica część brązu zmyje się. Jest to część procesu opalania, opalenizna nadal utrwala się na skórze.
Po wzięciu prysznica, należy zastosować balsam nawilżający, co zmniejszy szybkość złuszczania się naskórka i utrzyma lepszy wygląd opalenizny przed dłuższy czas. Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli, gorących spa oraz długiego pływania. Należy również unikać produktów złuszczających naskórek.
Cena całego ciała: 80 zł.
połowa ciała: 50 zł.
Zapraszamy.
509 199 888.

wróć do kroniki