Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobietywięcej

Przedłużanie paznokci

Tipsy to płytki wykonane ze sztucznego tworzywa, są bardzo precyzyjnie przyklejone na stałe do wolnego brzegu paznokci, dopasowuje się je kolorystycznie do naturalnych paznokci i możn pokrywać transparentnym, różowym materiałem – wolny brzeg paznokcia ma wtedy naturalny kolor, przykładowe a jerodzaje: szklane, french, naturalne, przed modelowaniem ustala się długość i kształt tipsów, umożliwi to optymalne nałożenie materiału utwardzającego np.: akrylu, żelu, fiberglassu, tipsy korygują nieregularności w budowie i kształcie naturalnego paznokcia.

Zabieg zakładania tipsów wykonuję tak, by nie narazić płytki paznokci na zniszczenia. Kształt, długość, rodzaj zdobienia, kolor itp. wykonuje zgodnie z życzeniem klientki. Tipsy wykonane w naszym salonie wyglądają naturalnie. Po zdjęciu tipsów paznokcie pozostają zdrowe i nie zniszczone.

Tipsy żelowe to metoda upiększenia paznokci na dłużej. Należy je uzupełniać mniej więcej co 3 tygodnie, oczywiscie w zależności od tego jak szybko rosną paznokcie. Każde zdobienie wtopione w żel spiłowuje sie przy uzupełnieniu, więc klientka może miec np. french na stałe a następnym razem hologramy. Nie trzeba zdejmować paznokci żeby zmienic zdobienie zatopione w żelu!!!

Przedłużone paznokcie mogą cechować się różnych wyglądem:

  • tipsy szklane, krystaliczne, clear - to paznokcie całkiem przezroczyste często z zatopionymi ozdobami,
  • tipsy z frenchem permanentnym - z zatopioną na stałe białą, frenchową końcówką,
  • tipsy wodne - paznokcie przezroczyste zabarwione na wybrany kolor,
  • tipsy zbudowane metodą Combo - akrylowa końcówka pokryta żelem,
  • tipsy a la styl bursztynowy - ekstrawaganckie, oryginalne, bogato zdobione,
  • tipsy natural - mleczno-różowe, imitujące naturalne paznokcie,
  • tipsy zdobione permanentnie - z zatopionymi ozdobami (brokat, bulion, hologramy, kruszona muszla, koronki, siateczki, itp.).

Tipsy z tworzywa sztucznego niszczą się szybciej, ale ich odklejenie jest o wiele prostsze. Przy odklejaniu stosuje się aceton. Usuwanie żelowych lub akrylowych tipsów jest trudniejsze i wymaga interwencji kosmetycznej. Zabieg przeprowadzony poprawnie nie powinien uszkodzić naturalnego paznokcia.