Umów się na wizytę:509 199 888

Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Schudnij z Nami

Lipoliza zimny laserem diodowym pozwala zmniejszyć zawartość i objętość komórek tłuszczowych w dowolnym miejscu na ciele. Bezboleśnie. Bezinwazyjnie!

Efekty zabiegu zazwyczaj widoczne są już po pierwszej sesji. Utratę centymetrów w danym obszarze osiągamy w sposób bezpieczny, bez okresu rekonwalescencji, bez wcześniejszego przygotowania.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób pragnących pozbyć się zbędnych centymetrów w obwodzie bez korzystania z metod inwazyjnych.

Jeżeli pomimo właściwej diety i ćwiczeń nie możesz pozbyć się tłuszczu z tzw. Trudnych miejsc – lipoliza zimnym laserem diodowym jest tym, czego potrzebujesz. Pomoże uporać się z centymetrami dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz idąc z pomocą w osiągnięciu właściwych proporcji ciała.

Lipolaser oddziałuje na komórki tłuszczowe znajdujące się bezpośrednio pod powierzchnią skóry, czyli tych, które organizm opróżnia najpóźniej. Jest to najbardziej uciążliwa do usunięcia część tkanki. Lipolaser potrafi do nich dotrzeć!

Jak działa lipolaser?

Urządzenie emituje światło o długości 635 - 650nm Jest to tzw. zimny laser. Światło lasera przenika głęboko warstwy skóry i działa na komórki tłuszczowe. W naturalnej reakcji chemicznej trójglicerydy rozpadają się, są trasportowane przez układ limfatyczny i w efekcie zamieniane są w energię.

Lipolaser nie odziaływuje na inne komórki niż komórki tłuszczowe. Nie dochodzi do przerwania naskórka. W sposób kontrolowany i bezpieczny redukuje zawartość i objętość komórek tłuszczowych. Proces ten chętnie porównywany jest do suszenia winogron.

 

Czy efekty zabiegu lipolaserem są trwałe?

W przypadku każdego zabiegu wyszczuplającego, aby efekty były trwałe, należy zadbać o odpowiedzni styl życia i nawyki żywieniowe.

Stosując kurację lipolaserem zaleca się regularne ćwiczenia ruchowe oraz zmianę nawyków żywieniowych. Badania naukowe wykazują, że zwiększenie ilości ruchu oraz odpowiednia dieta zwiększają skuteczność zabiegów lipolaserem ponad DWUKROTNIE. Jeżeli więc pragniesz utrzymać wymarzoną sylwetkę na długo, musisz zadbać o odpowiednią ilość ruchu oraz odżywiać się właściwie.

Nasze atrakcyjne pakiety:

6 zabiegów - 390 zł

10 zabiegów - 490 zł

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

pon - czw 9. 00 - 18. 00,

piątek 9. 00 - 20. 00

sobota 9. 00 - 16. 00

Zapraszamy.
Nasz adres

Salon kosmetyczny VENUS
Katarzyna Izdebska
Łuków, Staropijarska 2A, 21-400 Łuków
woj. lubelskie (II piętro)

Kontakt z nami

Zadzwoń do nas:
509 199 888

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 19:00Sob: 09:00 - 16:00