Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Przedłużanie rzęs

 

Każda kobieta marzy o długich, grubych rzęsach... Secret Lashes sprawia, że spojrzenie staje się lżejsze, oko wyraźniejsze.

Nowe syntetyczne rzęsy zostały stworzone by fantastycznie wydłużyć Twoje naturalne rzęsy. Naturalnie wygięte, wyglądają świetnie i jednocześnie nie obciążają Twoich rzęs, są giętkie i elastyczne. Rzęsy Secret Lashes uwydatnią Twoje naturalne piękno i dodadzą pewności siebie. Są odpowiednie by nosić je na co dzień jak i na specjalne okazje, takie jak śluby, przyjęcia, czy święta. Raz założone rzęsy są wodoodporne, możesz zatem bez obaw brać prysznic, pływać, pocić się, płakać i spać.

Cechy:

 • rzęsy są oddzielone od siebie, równocześnie zaprojektowane by nie przemieszczać się względem siebie
 • każda indywidualna rzęsa daje efekt wydłużenia i podkręcenia
 • każda rzęsa jest naturalnie miękka
 • dostępne w różnych długościach
 • efekt naturalny lub spektakularny
 • natychmiastowe dodanie objętości

Korzyści:

 • trwałość 3-4 tygodni
 • wygodne i naturalne
 • miękkie, zmysłowe i spektakularne oczy
 • dodają objętości i wydłużają
 • idealne 24 godziny na dobę
 • odpowiednie dla kobiet i mężczyzn
 • wodoodporne i "pogodoodporne"
 • koniec z zalotką
 • fantastyczny "trzepot" rzęs
 • głębokie spojrzenie i zauważalnie większe oczy

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs w pytaniach i odpowiedziach

Brytyjski lider w 23 krajach na 3 kontynentach. Secret Lashes Extension to rewelacyjna technika przedłużania i zagęszczania rzęs. Rzęsy utrzymują się tak długo, jak długo trwa cykl życia rzęsy tzn. ok. 8 tygodni.

W czym tkwi tajemnica zabiegu?

Rzęsy to materiał wyprodukowany z miękkich, naturalnie podkręconych, syntetycznych włókien zaprojektowanych tak, by po doklejeniu do naturalnych rzęs uzyskać całkowicie naturalny efekt. W tym celu stworzono specjalny klej, zaletą którego jest to, że po zaschnięciu twardnieje zachowując elastyczność i pozostając całkowicie bezpiecznym dla naturalnych rzęs. Secret Lashes są doklejane do naturalnych rzęs w takiej ilości, aby uzyskać gęstsze, dłuższe nawet o 50% rzęsy, a dzięki temu bardziej wyraziste oko.

Jaka jest różnica pomiędzy tradycyjnymi kępkami?

Różnica pomiędzy tradycyjnymi kępkami, a Secret Lashes polega na tym, że tradycyjne kępki to zbiór 5/6 włókien, które przykleja się do skóry i pozostają na niej kilka dni (5-7dni). Secret Lashes to pojedyncze włoski, które utrzymują się do 8 tygodni w zależności od cyklu życia rzęsy danej osoby (przeciętny cykl to 90dni). Secret Lashes wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy. Budowa syntetycznego włókna odpowiada naturalnej rzęsie, czyli zwęża się ku szczytowi i błyszczy się jak zdrowa rzęsa.

Czy Secret Lashes niszczą naturalne rzęsy?

Nie. Secret Lashes nie niszczą naturalnych rzęs pod warunkiem, że klientka o nie dba. Dlatego bardzo ważne jest, aby zasięgnąć szczegółowych informacji odnośnie pielęgnacji. Naturalne rzęsy mogą zostać uszkodzone, jeżeli omyłkowo zostaną wyrwane.

Czy zabieg doklejania Secret Lashes jest bolesny i jak długo trwa?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, co więcej, jest postrzegany, jako jeden z najbardziej relaksujących zabiegów. Zabieg trwa ok 2 godzin (w zależności, jaki efekt chcemy uzyskać).

Czy każda kobieta może poddać się aplikacji Secret Lashes?

Zdecydowanie każda, chociaż nie poleca się zabiegu osobom, które nie należą do cierpliwych (z uwagi na długi czas trwania zabiegu).

Czy po wykonaniu zabiegu konieczna jest korekta?

Tak samo jak paznokcie i włosy, rzęsy rosną i mają swój cykl życia. Przeciętny cykl życia rzęsy to 90 dni. Zabieg przedłużania rzęs wykonuje się w średnim stadium ich życia, kiedy pozostało im w przybliżeniu 45 dni życia. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs, zaleca się korektę co 2-3 tygodnie. Pamiętać trzeba, że ilość możliwych do zaaplikowania rzęs uzależniona jest od ilości naturalnych rzęs.

Czy można na rzęsy po hennie lub po trwałej?

Secret Lashes mogą być aplikowane po hennie, pod warunkiem, że rzęsy są suche. Po zakończonym zabiegu dopuszcza się stosowania henny na końcówkach rzęs. Rzęsy po trwałej są bardziej zakręcone niż syntetyczne włoski, co uniemożliwia trwałe doklejenie Secret Lashes. Nie poleca się stosowania zabiegu po trwałej. Zabrania się stosowania zalotki lub trwałej na rzęsach po aplikacji Secret Lashes. Dopuszcza się stosowanie Secret Lashes po makijażu permanentnym.

Czy można stosować tusz do rzęs?

Rzęsy Secret Lashes maja tak spektakularny wygląd, że nie ma potrzeby stosowania tuszu do rzęs!

Czy zabieg przedłużania rzęs może być porównywany z zabiegiem przedłużania włosów?

Można porównywać oba zabiegi. Jednak w przypadku zbyt małego doświadczenia osoby wykonującej zabieg przedłużania włosów, włosy mogą ulec zniszczeniu - mogą stać się cieńsze. Natomiast nawet zła aplikacja rzęs, nie ma wpływu na zdrowie odrastających rzęs.

Czy klientka sama może sobie usunąć rzęsy?

Zabieg usuwania rzęs może być jedynie wykonany przez osoby przeszkolone.

Czy klej Secret Lashes jest bezpieczny?

Secret Lashes klej jest najwyższej jakości bezzapachowym, badanym medycznie klejem nadającym się do stosowania przy wrażliwych oczach i co ważne - nie ma kontaktu ze skórą. Jedyną substancją, która może uczulić jest klej na taśmie, mogącej służyć, jako alternatywa zabezpieczenia dolnych rzęs w przypadku, kiedy żelowe płatki nie spełniają swojej roli.

Masz więcej pytań? - zapytaj w Salonie Venus...

Usługa aktualnie dostęna tylko w sezonie letnim (maj-wrzesień).

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com