Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Laser ablacyjny CO2 – wyjątkowa, głęboka regeneracja skóry

Efektem działania jest wygładzenie zmarszczek, odmłodzenie skóry, likwidacja rozstępów, blizn, rozszerzonych porów i przebarwień.

Laser frakcyjny CO2 – wyjątkowa, głęboka regeneracja skóry
Laser fracyjny wykorzystuje nowoczesną technologię w celu pobudzenia głębokich warstw skóry właściwej i jej prawidłowej regeneracji .Efektem działania jest wygładzenie zmarszczek, odmłodzenie skóry, likwidacja rozstępów, blizn, rozszerzonych porów i przebarwień. Najnowsza technologia polegająca na zastąpieniu pojedynczej wiązki lasera zespołem wiązek, umożliwiających kontrolowaną penetrację skóry, pozwala na głębokie działanie przy jednoczesnym skróceniu okresu rekonwalescencji.

Laser wykonuje serię mikronakłuć jednocześnie pozostawiając wyspy skóry nienaruszonej co przyspiesza gojenie pozabiegowe. Lasery frakcyjne co2 to najbardziej wszechstronne urządzenia wykorzystywane w medycynie estetycznej. Dają też gwarancję znakomitych rezultatów zabiegowych.

Zastosowanie:
poprawa napięcia skóry (laserowy lifting skóry np. twarzy, brzucha, dłoni)
redukcja przebarwień
redukcja blizn potrądzikowych
redukcja rozstępów
odmładzanie skóry twarzy i szyi
odmładzanie skóry brzucha
odmładzanie rąk
Kto może skorzystać z lasera frakcyjnego CO2?
Rewitalizacja skóry z zastosowaniem lasera CO2 to rozwiązanie szczególnie rekomendowane osobom z problemem blizn potrądzikowych. Już jeden zabieg może znacząco poprawić wygląd cery, jednak dla jak najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii zabiegów. Ilość powtórzeń uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry. Po takiej serii skóra odzyskuje gładkość, jednolitą strukturę oraz równomierny koloryt. W naturalnym procesie regeneracji znikają zrosty, blizny i przebarwienia. Im wcześniej pacjent podejmie decyzję o leczeniu blizn potrądzikowych, tym lepsze uzyska rezultaty. PAMIĘTAJ! Jeśli twoje problemy trądzikowe nie są doleczone i wystepują na skórze zmiany aktywne, z treścią ropną czy zapalne o podłożu rumieniowym lub jesteś w trakcie kuracji Izotekiem, nie możesz wykonać tego zabiegu, jest to przeciwwskazanie.

W celu uzyskania efektu liftingu, odmłodzenia, redukcji zmarszczek czy wyeliminowania przebarwień z lasera frakcyjnego mogą korzystać osoby już powyżej 30. roku życia, w zależności od indywidualnych potrzeb. Pod wpływem energii lasera następuje nie tylko intensywna regeneracja skóry, ale też przebudowa włókien kolagenowych, dzięki której skóra odzyskuje sprężystość i jędrność. Tworzenie nowego kolagenu trwa od 3 do 6 miesięcy. Przez cały ten czas skóra stopniowo zyskuje coraz lepszy wygląd.

Zabieg można wykonywać na dowolnych obszarach ciała, na przykład w celu zwalczenia miejscowej blizny bądź przebarwienia.
 
Czy laser frakcyjny jest bezpieczny?
Ta technologia rewitalizacji skóry stosowana jest w medycynie estetycznej już od lat. Posiada aprobatę FDA, czyli amerykańskiej Agencji Żywności i Leków.

Zalecenia po zabiegu
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest delikatnie opuchnięta i zaczerwieniona, trochę jak po nadmiernym opalaniu. Może też wystąpić uczucie pieczenia, które stopniowo minie po kilku, kilkunastu godzinach. Po około 3-4 dniach zaczerwienienie mija, a skóra lekko brązowieje i delikatnie się złuszcza. Powrót do normalnego wyglądu skóry zajmuje około tydzień. Po zabiegu można bez przeszkód powrócić do codziennych aktywności. Do pełnego wygojenia skóry zaleca się unikanie gorących kąpieli, sauny i ekspozycji skóry na słońce.

Jeżeli interesuje Cię laserowa przebudowa skóry bez uszkodzenia naskórka zobacz również LASER EMERGE

Dowiedz się więcej dzwoniąc: 509199888

 


 

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com