Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Lifting opadających powiek

Plazma IQ

BEZINWAZYJNA BLEFEROPLASTYKA POWIEK
Co to takiego?

BEZINWAZYJNA BLEFEROPLASTYKA POWIEK
Co to takiego?
Plazma IQ to zjonizowany gaz zawierający w przybliżeniu takie same ilości ładunków dodatnich i ujemnych. Ze względu na specyficzne właściwości nazywany czwartym (obok gazu, cieczy i ciała stałego) stanem skupienia.
Chirurgia nieablacyjna jest uproszczoną techniką dermatochirurgii, która dzięki zastosowaniu urządzenia IQ pozwala na sublimację leczonej tkanki bez uszkadzania otaczających tkanek działając jedynie w obrębie naskórka.
W przeciwieństwie do innych technik, plazma nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ponieważ jego działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej. Plexr nie powoduje krwawienia i nekrozy otaczających tkanek. Obserwacje te zostały potwierdzone w badaniach histologicznych tkanek poddanych leczeniu urządzeniem IQ. Dzięki temu IQ nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności – makijaż wystarczy aby w czasie 5 dniowego czasu gojenia zakryć miejsca poddane zabiegowi.

Wskazania:

Głównym wskazaniem plazmy IQ jest lifting okolicy oka (nieinwazyjna bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych, takich jak: angioma, brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, włókniaki, rogowacenie słoneczne, kurzajki, oraz leczenie blizn i rozstępów.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com