Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

GENEO

Trzy efekty pielęgnacji skóry

  GENEO to wyjątkowa platforma marki Pollogen, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound, oferuje szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Każda technologia może być stosowana oddzielnie w formie zabiegu pielęgnacyjnego, aby zadziałać efektywnie i jednostopniowo na skórę, lub łącznie – w celu uzyskania pełnego efektu synergii i spektakularnego odżywienia i odmłodzenia.

Korzyści z kuracji Geneo™

Kuracja Geneo™ to zabieg o potrójnym działaniu na skórę, którą złuszcza, dotlenia i odżywia. Oprócz wszechstronności Geneo™ wyróżnia także:

skuteczność potwierdzona klinicznie,
krótki czas trwania zabiegu,
uniwersalność (jest odpowiedni dla każdego typu i karnacji skóry oraz przeznaczony dla wszystkich obszarów twarzy),
możliwość powrócenia do codziennego trybu życia zaraz po zabiegu.

OXYGENEO to zabieg, który zapewnia odmłodzenie, odżywienie i rozjaśnienie skóry. Inspiracją do jego stworzenia były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Podczas pierwszej fazy zabiegu dochodzi do złuszczenia zewnętrznej warstwy skóry, tworząc tym samym idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych. Jednocześnie na powierzchni skóry dochodzi do połączenia kapsułki i żelu, w wyniku którego wytwarzana jest niezliczona ilość mikropęcherzyków bogatych w CO2. Mikropęcherzyki pękając delikatnie na powierzchni skóry wywołują fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, polegającą na:

wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego skóry,
zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych,
zwiększeniu metabolizmu komórek skóry.
W przypadku zabiegów Balance, Illuminate i Revive o efekt wzmacniający i dopełniający zadba dodatkowo specjalne odżywcze serum.

Geneo zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:
 
 
ZŁUSZCZANIE
Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.
 
WCHŁANIANIE
Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.
 
DOTLENIENIE
W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com