Międzyrzecka 105
21-400 Łuków
Umów się na wizytę:509 199 888

Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Zabiegi

Nasza oferta usług kosmetycznych

string(12) "/zabiegi.php"

Makijaż okazjonalny

Makijaże w naszym Salonie wykonują dyplomowane wizażystki. Wykorzystujemy produkty takich firm jak: Anastasia Beverly Hills, Nars, Urban Deckay, Kat von D, Hourglass, Yves Saint Laurent, Smashbox, Clarins, MAC Cosmetics, Inglot, Tarte, Zoeva. Makijaże wykonujemy już z 16-letnim doświadczeniem, Wciąż uczestniczymy w szkoleniach oraz śledzimy na bieżąco trendy makijażowe oraz nowinki kosmetyczne.

Makijaż wieczorowy na okazję

Makijaż wieczorowy charakteryzuje się dominacją koloru jak i technik wykonywania tego makijażu oraz odwagą klientki. Styl i wyrazistość dobieramy do charakteru imprezy, oczekiwań klientki.
Makijaż ten ma jednak swoje prawa. Dla odważnych klientek może być barwny, błyszczący, wyrafinowany lub fantazyjny. Natomiast dla pañ mniej odważnych zaproponujemy mniej awangardowe techniki i makijaż będzie delikatniejszy w wyrazie, ale za to wyrafinowany i bardzo kobiecy. W tym rodzaju makijażu, szczególnie istotne jest, aby był trwały i by nie robił przykrych niespodzianek.
W wirze szaleństw i dobrej zabawy nasze kosmetyki się nie rozmyją, nie pościerają, twarz nie będzie błyszcząca. Gwarantujemy, że będziecie panie wyglądać pięknie i świeżo do białego rana.
Czas wykonania 75 min.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny jest to szczególny dla nas makijaż i bardzo dbamy o to aby spełnił on oczekiwania naszych klientek. Ze swej strony staramy się zaproponować takie rozwiązania aby para młoda w dniu ślubu wyglądała jak najlepiej a przedewszystkim dzięki najlepszej jakości kosmetyków, możemy zagwarantować nieskazitelną trwałość do białego rana.
Czas wykonania 90 minut.

 

zobacz galerię makijaży

Nasz adres

Salon Kosmetyczny Venus

Łuków, Międzyrzecka 105, 21-400 Łuków
woj. lubelskie (II piętro)

Kontakt z nami

Zadzwoń do nas:
509 199 888

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 19:00Sob: 09:00 - 16:00