Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Technologia hifem to idealny zabieg dla osób marzących o szczupłej i wysportowanej sylwetce!

EMBODY to profesjonalne urządzenie do nieinwazyjnego liftingu i modelowania sylwetki w tym pośladków i brzucha

BTL EMBODY to idealny zabieg dla osób marzących o szczupłej i wysportowanej sylwetce!

SPRĘŻYSTA, WOLNA OD CELLULITU SKÓRA…

Amerykański portal RealSelf poświęcony medycynie przeprowadził badania, z których wynika, że aż 98% konsumentów szuka sposobów na redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym wymodelowaniem sylwetki.

JAK TO DZIAŁA??

Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości - HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) – energia ta jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supermaksymalne skurcze ( „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu ! ) W czasie jednego zabiegu wywoływanych jest około 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów.

TY ODPOCZYWASZ, MIĘŚNIE CIĘŻKO PRACUJĄ…

Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu. Dlatego wytwarza nowe włókna mięśniowe , zwiększa gęstość i objętość mięśni, to powoduje ,że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Ponieważ w trakcie zabiegu BTL EMBODY mięśnie wykonują ponad maksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

PŁASKI BRZUCH BEZ SKALPELA, INIEKCJI, REKONWALESCENCJI I BÓLU

Jeden zabieg zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do 20 tysięcy brzuszków. W ciągu 30 minut (tyle trwa jeden zabieg) maszyna pobudza mięśnie brzucha do tak intensywnej pracy ! Celem treningu jest płaski i umięśniony brzuch i to bez względu na płeć. Supramaksymalne skurcze wywołują wzrost masy mięśniowej oraz spalają podskórny tłuszcz, zasłaniający mięśnie brzucha

UNIESIONE, JĘDRNE I KSZTAŁTNE POŚLADKI

W przypadku treningu pośladków 30-minutowa sesja zastępuje 20 tysięcy przysiadów. W trakcie treningu energia HIFEM wywołuje intensywne, supramaksymalne skurcze, które wzmacniają mięśnie pośladków i jednocześnie redukują tkankę tłuszczową w tym obszarze. Trening nie wymaga żadnej aktywności ani też rekonwalescencji

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

BRZUCH

Wiotka i luźna skóra na brzuchu z osłabionymi mięśniami
Nadmiar tłuszczu w talii i na brzuchu
Rozstęp mięśni prostych i osłabienie mięśni brzucha po porodzie
Nieregularna powierzchnia brzucha po liposukcji
Osłabione mięśnie brzucha, które utrudniają skuteczne treningi
Wsparcie treningów rzeźbiących
POŚLADKI

Płaskie, nieumięśnione pośladki
Wiotczejące i opadające pośladki
Nadmiar tłuszczu na pośladkach
Nieregularna powierzchnia pośladków po liposukcji
Osłabienie i kurczenie mięśni pośladkowych, związane z wiekiem
Nierównomierna budowa partii mięśniowych składających się na pośladki Przygotowanie i wsparcie treningów modelujących kształt pośladków
DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG EMBODY??

Polecamy zabieg osobom, które:

Pracują nad swoją sylwetką za pomocą ćwiczeń i diety, ale nie są do końca zadowolone z efektów. - Są trenerami fitness lub uprawiają sporty wytrzymałościowe i zależy im na jeszcze lepszych wynikach.
Nie są sportowcami, ale chcą bezinwazyjnie i szybko: wyrzeźbić brzuch, wymodelować pośladki, rozbudować lub wysmuklić ramiona czy wymodelować łydki.
Chcą pozbyć się złogów tłuszczu w wybranych obszarach i „zamienić” je w mięśnie.
Mają problem z rozpoczęciem efektywnych ćwiczeń fizycznych ze względu na osłabione mięśnie. Potrzebują wsparcia na start!
Stracili z wiekiem dawną muskulaturę i jędrność ciała.
Są po porodzie i chcą szybko wrócić do atrakcyjnej sylwetki, np. ujędrnić brzuch i pozbyć się rozstępu mięśni prostych.
Są po liposukcji lub lipolizie, ale kontur pośladków czy kształt brzucha wymaga wzmocnienia mięsni.
PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

Ciąża
Choroby nowotworowe
Choroby psychiczne
Metalowe implanty w okolicy zabiegowej
Miedziana wkładka domaciczna (przy treningu pośladków)
Rozrusznik serca
Niewydolność płuc
Choroby serca

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW

Optymalna seria zabiegów składa się z minimum 4 sesji (wykonywanych co 2-3 dni). Treningi brzucha i pośladków trwają 30 minut. Efekt jednego zabiegu można porównać do 6 tygodni ćwiczeń ! Pierwsze rezultaty zauważalne są po 2-4 tygodniach od ostatniego treningu. To tak niewiele aby w nieinwazyjny sposób podnieść, ujędrnić i wyszczuplić pośladki czy też wzmocnić mięśnie , zredukować nierówności i zwęzić talię. Przecież każdy z nas marzy o jędrnych pośladkach i płaskim, lekko wyrzeźbionym brzuchu.

INNOWACJA W ODCHUDZANIU!

Skuteczność i bezpieczeństwo BTL EMBODY zostały przetestowane za pomocą renomowanych metod naukowych (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG i histologicznie) w 13 niezależnych badaniach wieloośrodkowych w USA

Badania kliniczne wykazały, że terapia składająca się z 4 zabiegów to:

Wzrost masy mięśniowej średnio +16%.
Zmniejszenie o 11% pociążowego rozstępu mięśni prostych brzucha.
Zadowolenie pacjentów w badaniach klinicznych +96%.
Wzrost pewności siebie u pacjentów trenujących pośladki +79%. Pacjenci opisywali, że ich pośladki są uniesione, jędrne i wyraźnie wzmocnione. EmBody posiada medyczne certyfikaty FDA oraz CE. 
 

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com