Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Makijaż permanentny OMBRE BROWS

Brwi pudrowame

Czym jest makijaż permanentny?

Jest po prostu makijażem, który się nie zmywa i nie rozmazuje, a jego trwałość to czas od 1 do 2 lat. Makijaż taki wykonuje się za pomocą specjalnych, delikatnych igieł do akupunktury, którymi do skóry wprowadzane są przetestowane na alergię pigmenty.

Dzięki temu można narysować lub skorygować kształt brwi, kreski na powiekach nadać odpowiedni  kolor i proporcje ust. Różne farby są nakładane na stałe na skórę i podkreślają indywidualne piękno – naturalne podkreślenie urody. Makijaż permanentny jest to najbezpieczniejsza i najbardziej znana metoda makijażu trwałego na całym świeci

Co możemy uzyskać?

Optycznie powiększyć oczy, podkreślić ich wyrazistość, podkreślić kształt ust, poprawić ich naturalny koloryt, skorygować kształt, przyciemnić lub zrekonstruować brwi.

Dla kogo przeznaczony jest makijaż permamentny?

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla pań pragnących podkreślić swą urodę lub skorygować jej niedoskonałości. Gdy brwi są za jasne lub zbyt rzadkie zwłaszcza na końcach, nie podoba nam się ich kształt a henna "trzyma się" zbyt krótko, doświadczona linergistka może poprawić kształt łuku brwiowego tak, aby pasował do kształtu twarzy i przyciemnić jego kolor. Klientka będzie z pewnością zaskoczona o ile młodziej i korzystniej wygląda. Polecany dla Pań o słabym wzroku, noszących okulary, kiedy to wykonanie precyzyjnego makijażu oka jest utrudnione. Dla pań aktywnie uprawiających sport taki makijaż się nigdy nie rozmaże. A także wtedy gdy pragniemy optycznie powiększyć i pogłębić kolor ust aby stały się bardziej pełne i kobiece makijaż permanentny jest dobrym rozwiązaniem.

Jak wygląda Zabieg?

W naszym Salonie zabieg wykonuje doświadczona linergistka, dyplomowana kosmetyczka i wizażystka. Przed wykonaniem makijażu przeprowadzamy rozmowę i ustalamy wspólnie z Klientką co i w jakim kształcie korygujemy. Następnie linergistka rysuje delikatny szablon i precyzyjnie nanosi pigment. Zabieg przeprowadzany jest w miejscowym znieczuleniu tak, aby Klientka czuła się komfortowo.

Po zabiegu

Przez 4 dni po zabiegu skóra nie może być myta mydłem oraz traktowana kosmetykami innymi niż przez nas zalecone. Twarz należy przemywać samą wodą lub tonikiem i mleczkiem. Przez 14 dni nie można korzystać z basenu, sauny i solarium. Unikać bezpośrednich promieni słonecznych a w razie konieczności stosować silne filtry UV. Przez kilka dni po zabiegu (brwi ok. 7 dni, usta i oczy ok. 4 dni) naskórek delikatnie złuszcza się wraz z częścią barwnika (nawet do 50%). Jest to całkowicie naturalny proces i tak jest w każdym przypadku. Po 4 tygodniach Panie są zapraszane na wizytę kontrolną i w razie potrzeby dokonujemy bezpłatnej korekty. Korektę należy jednak wykonać nie później niż miesiąc od wykonania makijażu. Utrzymanie idealnego kształtu brwi po trwałej pigmentacji jest bardzo proste: usuwamy pincetą tylko włoski wyrastające poza obszar utrwalony pigmentem. Oczy oraz usta nie wymagają żadnych zabiegów.

Jakie niesie ze sobą ryzyko?

Używane przez nas farby, igły i różne urządzenia są zgodne z przepisami prawnymi, a także z wymogami higieny i najwyższymi standardami. Wieloletnie testy naszych produktów ze względu na ich przydatność, dają pozytywne wyniki.

Na czym polega?

Polega na wprowadzeniu w naskórek nietoksycznych naturalnych barwników, które pozostają w przestrzeniach międzykomórkowych 1-3 lat. Później barwnik równomiernie jaśnieje i zanika. Pigmenty wprowadzane są za pomocą specjalnego aparatu cieniutką igłą, która poprzez szybkie drgania wprowadza barwnik w naskórek. Kolor barwnika jest dobierany indywidualnie, uwzględniając typ kolorystyczny oraz życzenia Klientki.

Przeciwwskazania

Wyraźnymi przeciwwskazaniami są:

  • infekcje,
  • łuszczyca,
  • ciąża,
  • przyjmowanie leków sterydowych,
  • często występująca opryszczka.

Niepożądane efekty uboczne.

Prawidłowo wykonany zabieg nie daje żadnych powikłań i jest całkowicie bezpieczny. Czasem u osób ze skłonnością do opryszczki, a zamierzających poddać się pigmentacji ust, może po zabiegu pojawić się opryszczka. Aby zminimalizować to ryzyko wskazane jest przyjmowanie leku przeciwwirusowego.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com