Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Masaż aromatyczną świecą

Masaż świecą to jeden z najczęściej wybieranych masaży przez klientów świadomie dbających o swoje ciało, lubiących nowoczesne i oryginalne zabiegi. Często stanowi nieodzowny element zabiegów relaksujących i ujędrniających. Masaż ciała, dłoni lub stóp daje bardzo pozytywne efekty. Klient poddany takiemu masażowi czuje się bardziej odprężony i zrelaksowany niż po zwykłym masażu relaksacyjnym. Dodatkowo unosząca się woń aromatu zawartego w świecy oddziałuje na zmysły i wprowadza w stan głębokiego odprężenia.

Aromatyczne świece ‘Ma Bougie’ to naturalne, ręcznie robione świece do masażu i pielęgnacji ciała. Wykonuje się je z wyselekcjonowanych naturalnych składników, takich jak:. Olej z kiełków soi, olej z kokosa i wosk pszczeli, które pozostawiają na skórze jedwabisty film, a także zapobiegają utracie wody.

Francuskie świece ” Ma Bougie” dają efekt nawilżenia, a zawarta w olejach z soi i kokosa witamina E, stosowana głównie w kuracjach anty – aging, wnika głęboko w skórę i działa antyoksydacyjnie, ujędrniająco, przywracając skórze elastyczność i sprężystość. Masaż ciepłym olejem pozwala też chronić skórę przed nadmierną utratą wilgoci.
Przeciwwskazania
wszelkie stany zapalne,
choroby nowotworowe (złośliwe i niezłośliwe),
zapalenie żył, duże żylaki
zaawansowana choroba nadciśnieniowa,
zmiany ropne i zapalne na skórze,
krwotoki lub tendencje do ich występowania, hemofilia
zmiany skórne: rozsiane i ropne
skaza naczyniowa
miażdżyca
krwiaki, tętniaki, naczyniaki  
 
Pamiętaj, zawsze poinformuj masażystę o ewentualnej ciąży czy wszelkich dolegliwościach takich jak epilepsja. Umożliwi to bezpieczny przebieg zabiegu.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com