Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Infuzja tlenowa

Moc czystego tlenu

Jak wygląda zabieg?

Zabieg infuzji tlenowej polega na wtłaczaniu skoncentrowanych, aktywnych składników (np. kwasu hialuronowego) w głębokie warstwy skóry za pomocą czystego tlenu pod ciśnieniem.

Efekty infuzji tlenowej

• młody wygląd
• rozjaśniona i zdrowa skóra
• wygładzenie okolic oczu
• rozjaśnienie przebarwień
• zwiększenie metabolizmu komórkowego
• dotlenienie skóry
• poprawa owalu twarzy
• głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
• poprawa struktury, napięcia i elastyczności
• przyspieszenie procesów gojenia

Zalecenia

Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny. Nie ma żadnych przeciwskazań do zabiegu poza ewentualną alergią na któryś ze składników preparatu.

Zabieg może być stosowany jednorazowo lub w serii. Żeby uzyskać większy efekt zaleca się powtórzenie 6 zabiegów w odstępach co 7-10 dni. Dla podtrzymania efektu można powtórzyć serię po 6 miesiącach.

Infuzja tlenowa to zabieg całkowicie bezpieczny. Wprowadzane pod ciśnieniem do warstwy podskórnej składniki aktywne, nie uszkadzają naskórka. Jednym przeciwwskazaniem do zabiegu może być alergia na składnik preparatu. Zabieg jest bezbolesny. Trwa mniej więcej 75 minut. Wizyta rozpoczyna się od obejrzenia skóryi i wywiadu związanego z cerą. Na podstawie zebranych informacji personel wybiera składniki aktywne, które najlepiej spełnią potrzeby skóry. Następnie rozpoczyna się zabieg. Osoba, która go przeprowadza przykłada aplikator,  który wprowadza w głąb skóry składniki aktywne wybrane zgodnie z potrzebami skóry. Wtłaczanie preparatu odbywa się za pośrednictwem czystego hiperbarycznego tlenu.

Jakie są odczucia klientki podczas zabiegu? Cała procedura jest zupełnie bezbolesna. Sprężony tlen działa na skórę niczym delikatny, relaksujący masaż. To doskonała alternatywa dla mezoterapii bądź zastrzyków z botoksu. Infuzja tlenowa to zabieg, który wykonywany w Naszym salonie  jest z niezwykłą starannością. Klientka może mieć pewność, że po zabiegu jej twarz będzie wyglądała młodziej, skóra będzie jaśniejsza, wygładzona i dotleniona, przebarwienia zostaną rozjaśnione, a owal twarzy poprawiony. Zabieg gwarantuje również głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym, poprawę struktury, napięcia oraz elastyczności skóry oraz przyśpieszenie procesu gojenia ran.

Infuzja tlenowa wykonywana w salonie Venus wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną! Skorzystaj z tego nowoczesnego i skutecznego zabiegu i przekonaj się, jak pozytywny wpływ ma on na Twoją twarz! To zabieg idealny przed ważną uroczystością – sprawi, że Twoja cera będzie wyglądać pięknie i świetliście. Wykonywany regularnie, znacząco wpływa na kondycję skóry twarzy. Zapoznaj się z pełną oferta oraz cennikiem, a następnie umów się na wizytę. Wyglądaj pięknie i czuj się dobrze we własnej skórze!

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com