Umów się na wizytę:509 199 888

Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Odzyskaj jędrność z Endermologią LPG ®

Jeśli chcesz wymodelować sylwetkę, pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i ujędrnić skórę, to znaleźliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie - zabiegi z wykorzystaniem Endermologie LPG

Endermologia LPG NOWOŚĆ
Bezbolesna i nowoczesna technologia wyszczuplania ciała, modelowania sylwetki i ujędrniania skóry.

Zabiegi LPG® znane są pod powszechną nazwą „endermologia”, za którą kryje się naturalna, nieinwazyjna i skuteczna metoda dbania o zdrowie i urodę.

Opatentowana przez francuską firmę działa na rynku ponad 30 lat. Z wielkim sukcesem zyskała grono zwolenników którzy odczuli jej cudowne działanie. W naturalny sposób pobudza stymulację produkcji kolagenu i elastyny oraz bardzo dobrze drenuje tkanki, działa delikatnie na skóre, w celu uwolnienia tkanki tłuszczowej, stymuluje krążenie krwi i limfy.

 

Jak często wykonywać zabieg?
Wstępem do każdego zabiegu jest ocena stanu skóry, kształtu sylwetki i rozmowa w celu ustalenia jakich efektów terapii oczekuje. Na tej podstawie dobierany jest odpowiedni program pielęgnacyjny. Dla pełnego efektu zaleca się wykonanie serii 10 a nawet 15 zabiegów w odstępach 2-3 dniowych.

Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający co 4 tygodnie.

Czas trwania zabiegu na ciało to 35 minut

Endermolift® zabiegi zapobiegające starzeniu się skóry twarzy
Endermolift® stanowi propozycję innowacyjnych zabiegów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy. Ich zadaniem jest ROZŚWIETLENIE, WYPEŁNIENIE, UJĘDRNIENIE I ZAGĘSZCZENIE skóry. Działają na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości. Endermolift jest ekskluzywnym zabiegiem naturalnie pobudzającym skórę do odnowy.

Zabieg wykonywany jest za pomocą technologi działania dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy z jednoczesnym zasysaniem skóry, co ma na celu stymulację tkanki obwodowej. Podczas zabiegu do powierzchni skóry doprowadzane są mikroimpulsy, które docierają do głębszych warstw naskórka i pobudzają działanie fibroblastów. W wyniku tej reakcji zwiększona zostaje naturalna produkcja kolagenu i elastyny. Powoduje to poprawę napięcia, elastyczności i sprężystości skóry.
Dodatkowo Endermolift™ poprawia krążenie żylno – limfatyczne, usuwa włókniste bariery, co wpływa na zwiększenie natlenienia tkanki.

Dla pełnego efektu zaleca się wykonanie serii 10 - 15 zabiegów w odstępach 2-3 dniowych.

Czas trwania zabiegu to 30 minut 

Cennik dostępny tutaj http://venus.lukow.pl/cennik
Nasz adres

Salon kosmetyczny VENUS
Katarzyna Izdebska
Łuków, Staropijarska 2A, 21-400 Łuków
woj. lubelskie (II piętro)

Kontakt z nami

Zadzwoń do nas:
509 199 888

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 19:00Sob: 09:00 - 16:00