Umów się na wizytę:509 199 888

Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Babybotoks

Nowy zabieg na zmarszczki czoła


Gładka skóra czy naturalna mimika? Dzięki tym nowym trendom zabiegowym nie musisz wybierać!
Botox spłyca zmarszczki i sprawia, że twarz jest gładka i zrelaksowana – ale równocześnie wyłącza mimikę, co nie wszystkim odpowiada.  Babybotox to prawdziwy hit w odmładzaniu. Na czym polega ta innowacyjna technika i czy jest w stanie zastąpić tradycyjny botox?

Zabieg Babybotox to nowy sposób podawania toksyny botulinowej, który zdobywa coraz większą popularność, zwłaszcza wśród młodych osób. Rożnica w stosunku do klasycznego botoxu polega na tym, że podaje się znacznie mniejszą dawkę leku niż podczas standardowej procedury za pomocą wielu drobnych i płytkich nakłuć (w klasycznej wersji ostrzykuje się tylko kilka miejsc, a dawki są znacznie większe). Uzyskujemy dzięki temu zrelaksowany wygląd, bez znacznego unieruchomienia mięśni mimicznych, a efekty są bardzo naturalne. Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą się cieszyć naturalną mimiką twarzy, a równocześnie mają wskazania do podania toksyny, ponieważ ich mięśnie są wyraźnie nadczynne, co niekorzystnie wpływa na wygląd. Technikę tą docenią pacjenci, którzy mają obawy przed botoxem, a chcieliby zapobiec powstawaniu trwałych, głębokich zmarszczek mimicznych.
W przypadku, gdy zmarszczki oraz bruzdy są zaawansowane, zabieg Babybotoxu mże okazać się nieskuteczny i lepsze efekty przyniesie podanie klasycznych dawek preparatu.
Nasz adres

Salon kosmetyczny VENUS
Katarzyna Izdebska
Łuków, Staropijarska 2A, 21-400 Łuków
woj. lubelskie (II piętro)

Kontakt z nami

Zadzwoń do nas:
509 199 888

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 19:00Sob: 09:00 - 16:00