Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Gładkie stopy bez zrogowaceń w 15 minut

Zabieg oparty na kwasach

 

Piękne stopy w 15 minut.
Działająca szybko i skutecznie opatentowana, szwajcarska formuła.
Bez frezarki i bez bólu.

Mavex - Zabieg na Stopy z Kwasami

Zabieg na stopy z kwasami marki Mavex to innowacyjne podejście do pielęgnacji stóp, które integruje skuteczność kwasów z bogactwem składników odżywczych. Ten kompleksowy zabieg został opracowany, aby poprawić kondycję stóp, eliminując problemy skórne i dostarczając intensywnej regeneracji.

Korzyści zabiegu:

Peeling Kwasowy: Zabieg wykorzystuje specjalnie dostosowane kwasy, takie jak kwas mlekowy czy kwas glikolowy  nie powodując dyskomfortu złuszczania po aplikacji. Pomaga pozbyć się zrogowaciałej skóry, zaskórników i poprawia teksturę skóry stóp.
Nawilżanie i Odżywianie: Składniki aktywne, w tym witaminy, ekstrakty roślinne i substancje nawilżające, przenikają głęboko, dostarczając skórze intensywnej nawilżenia i odżywienia.
Regeneracja i Wzmacnianie: Zabieg wspomaga naturalne procesy regeneracyjne skóry stóp, wzmacniając strukturę skóry i poprawiając jej elastyczność.
Redukcja Niedoskonałości Skórnych: Dzięki zastosowaniu odpowiednio skoncentrowanych kwasów, zabieg wspomaga redukcję zgrubień skóry, odcisków, a także pomaga w zwalczaniu problemów z nadmiernym rogowaceniem.
Relaksacyjny Masaż: Zabieg często obejmuje relaksacyjny masaż stóp, co nie tylko sprzyja lepszemu wchłanianiu składników aktywnych, ale również przynosi uczucie ulgi i odprężenia.
Zabieg na stopy z kwasami Mavex to kompleksowe podejście do pielęgnacji stóp, które dąży do przywrócenia im zdrowego, promiennego wyglądu. Przed przystąpieniem do zabiegu zawsze zaleca się skonsultowanie się z doświadczonym specjalistą, aby dostosować go do indywidualnych potrzeb i stanu skóry.Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com