Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

BioRePeel to całoroczny peeling medyczny

BioRePeel Cl3 to innowacyjny opatentowany dwufazowy peeling medyczny o działaniu silnie odmładzającym, rewitalizującym oraz nawilżającym

BioRePeel Cl3 to innowacyjny opatentowany dwufazowy peeling medyczny o działaniu silnie odmładzającym, rewitalizującym oraz nawilżającym. Peeling działa na warstwę zewnętrzną oraz wewnętrzną skóry - dzięki działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu usuwa martwe komórki naskórka, zaś działając na poziomie skóry właściwej aktywuje komórki do intensywnego wytwarzania czynników wzrostu (PDGF, alfa i beta 1 TGF oraz VEGF) prowadząc do silnej biostymulacji skóry. 

Świetność i wszechstronność peelingu BioRePeel wygenerowało pasmo wskazań, które determinują do odbycia zabiegu z użyciem tego niesamowitego produktu. Jego działanie niesie za sobą szereg korzyści dla skóry, dlatego z tego zabiegu powinien skorzystać każdy, kto boryka się choć z jednym z wymienionych problemów:

trądzik aktywny i zaskórnikowy
zmarszczki mimiczne
przebarwienia
rozszerzone pory 
Za jego pomocą osiągniemy efekt odżywionej i odmłodzonej skóry, ale również:

spłycenie zmarszczek
biorewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu
przywrócenie napięcia i elastyczności
widoczny efekt odmłodzenia
ograniczenie łojotoku
zamknięcie porów


Zabieg jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny, dzięki czemu w naturalny sposób osiągniemy niespotykany rezultat. BioRePeel działa ochronnie, regenerująco, stymulująco i naprawczo na skórę.
Bezpośrednio po zabiegu skóra poddana całemu procesowi może być delikatnie łuszcząca lub nieznacznie zaczerwieniona. W wyniku działania składników aktywnych, które są odpowiedzialne za odbudowę nowych komórek.  Zabieg dla spotęgowania efektów łączymy z mezoterapią mikroigłową.

Przeciwwskazania do zabiegu:

ciąża i okres karmienia piersią
uczulenie na jeden ze składników produktu BioRePeelCl3
naruszenie ciągłości naskórka
liczne znamiona
aktywne zmiany wirusowe (np. opryszczka wargowa)
zmiany grzybicze lub bakteryjne

Częstotliwość:
Seria: 4-6 zabiegów 10-14 dni, cały rok.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com