Międzyrzecka 105
21-400 Łuków
Umów się na wizytę:509 199 888

Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Zabiegi

Nasza oferta usług kosmetycznych

string(12) "/zabiegi.php"

Kriolipoliza

Najskuteczniejsza metoda odchudzania

Kriolipoliza - najnowocześniejsza metoda redukcji tkanki tłuszczowej - tylko w Venus już od 2016 r. 

W urządzeniu zastosowano działanie zimna, podciśnienia oraz lasera diodowego, co zwiększa efektywność zabiegów. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest dwie głowice zabiegowe mogące pracować jednocześnie, co ułatwia wykonanie zabiegu na większym obszarze bądź dwóch obszarach jednocześnie. Ponadto szeroki zakres temperatur od +5°C do -10°C sprawia, że zabiegi mogą być wykonywane zarówno u osób z mniejszą jak i większą otyłością.

Kriolipoliza

To metoda polegająca na kontrolowanym, miejscowym schładzaniu tkanki tłuszczowej w celu jej rozbicia. Na skutek działania niskiej temperatury z komórek tłuszczowych zostają uwolnione lipidy, które poprzez układ limfatyczny transportowane są do wątroby i tam w trakcie procesu przemiany materii są metabolizowane i następnie usuwane poza ustrój. Pozostała tkanka tłuszczowa ulega przegrupowaniu, co powoduje że zmniejsza się jej grubość. Lipidy w komórkach tłuszczowych ulegają krystalizacji w wyższych temperaturach niż inne komórki zawierające wodę.

Dzięki temu w trakcie zabiegu kriolipolizy zniszczeniu ulegają tylko komórki tłuszczowe, a nie inne struktury, jak np. skóra, mięśnie, nerwy, naczynia krwionośne.

Efekty

Po 3 miesiącach testów w Naszym Salonie (wynajem urządzenia) potwierdzamy że Nasze klientki uzyskały efekt nawet do -8 cm mniej w obwodzie brzucha po 1 zabiegu!!!!!

Naukowe przesłanki potwierdzające efektywność metody kriolipolizy przedstawili już w roku 2009 Ameykańscy lekarze, popierając je licznymi badaniami in vitro i in vivo. Udowodnili, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki i już w temperaturze 0°C ulegały zniszczeniu. Wykazali dzięki temu, że kriolipoliza powoduje ubytek komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu.

Pierwsze efekty widoczne są po około 3-4 dniach, kiedy to dochodzi do rozluźnienia tkanki tłuszczowej. Bardziej spektakularnych efektów należy spodziewać się po około 4 tygodniach do 3 miesięcy, gdyż w tym czasie organizm usuwa zniszczone w trakcie zabiegu komórki tłuszczowe.
Przebieg zabiegu

Na obszar zabiegowy nakładany jest specjalny żel bądź membrana zapobiegające uszkodzeniu tkanek. Następnie przykłada się głowicę, która zasysa fałd skóry. Głowica wyposażona jest w czujniki, które monitorują i regulują stopień schłodzenia tkanki. Na zakończenie zabiegu wykonujemy krótki masaż obszaru zabiegowego.

Obszary zabiegowe

 • boczki
 • wewnętrzna strona uda
 • brzuch
 • biodra
 • ramiona
 • okolica kolan
 • plecy - okolica podłopatkowa

Odczucia

Klient podczas zabiegu może odczuwać chłód i zassanie skóry. Może pojawić się zaczerwienienie w miejscu przyłożenie głowicy wywołane niską temperaturą i podciśnieniem oraz siniaki, zwłaszcza u osób z tendencją do pękania naczynek, które giną po kilku dniach.
Najczęściej Nasze klientki usypiają podczas trwania zabiegu :-)

Wskazania

Redukcja tkanki tłuszczowej w problematycznych obszarach, które oporne są na dietę i aktywność fizyczną.

PRZECIWWSKAZANIA

 • Choroba Raynauda
 • Krioglobulinemia
 • Napadowa hemoglobinuria
 • Pokrzywka
 • Ciąża i karmienie piersią (krążące toksyny w krwioobiegu i mleku matki)
 • Miejscowe stany zapalne, rany, zapalenie skóry
 • Miejscowe zaburzenia krążenia

Po zabiegu nie zaleca się

rozgrzewać skóry sauną, solarium, ekspozycją na słońce i aktywnością fizyczną.

Po zabiegu należy

zwiększyć picie wody do 2 l dziennie i utrzymywać dietę niskotłuszczową.

Aby wzmocnić efekty zabiegów Kriolipolizy polecamy wykonać serię masaży ujędrniających technologią Endermologii LPG®, lub falę uderzeniową, które dostępne są również w Naszym Salonie. Czas zabiegu:
50-60 minut

Częstotliwość zabiegów:
seria to jedyne 2, 3 zabiegi nie częściej niż co 4-6 tygodnie.

Film:

https://youtu.be/LjEoJxZ1WN0?si=5m3pKs3rKjPEkWvV

https://youtu.be/bHGC1HAw4KU?si=w6YFVZfnPBZeffUc

Nasz adres

Salon Kosmetyczny Venus

Łuków, Międzyrzecka 105, 21-400 Łuków
woj. lubelskie (II piętro)

Kontakt z nami

Zadzwoń do nas:
509 199 888

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 19:00Sob: 09:00 - 16:00