Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Kriolipoliza Cool Sculpting

Najskuteczniejsza metoda odchudzania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jako jedyni w mieście wprowadzamy do Naszej oferty innowacyjną technologię skutecznie redukującą komórki tłuszczowe. Kriolipoliza - najnowocześniejsza metoda redukcji tkanki tłuszczowej - tylko w Venus już od 2016 r. 

W urządzeniu zastosowano działanie zimna, podciśnienia oraz lasera diodowego, co zwiększa efektywność zabiegów. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest dwie głowice zabiegowe mogące pracować jednocześnie, co ułatwia wykonanie zabiegu na większym obszarze bądź dwóch obszarach jednocześnie. Ponadto szeroki zakres temperatur od +5°C do -10°C sprawia, że zabiegi mogą być wykonywane zarówno u osób z mniejszą jak i większą otyłością.

Kriolipoliza

To metoda polegająca na kontrolowanym, miejscowym schładzaniu tkanki tłuszczowej w celu jej rozbicia. Na skutek działania niskiej temperatury z komórek tłuszczowych zostają uwolnione lipidy, które poprzez układ limfatyczny transportowane są do wątroby i tam w trakcie procesu przemiany materii są metabolizowane i następnie usuwane poza ustrój. Pozostała tkanka tłuszczowa ulega przegrupowaniu, co powoduje że zmniejsza się jej grubość. Lipidy w komórkach tłuszczowych ulegają krystalizacji w wyższych temperaturach niż inne komórki zawierające wodę.

Dzięki temu w trakcie zabiegu kriolipolizy zniszczeniu ulegają tylko komórki tłuszczowe, a nie inne struktury, jak np. skóra, mięśnie, nerwy, naczynia krwionośne.

Efekty

Po 3 miesiącach testów w Naszym Salonie (wynajem urządzenia) potwierdzamy że Nasze klientki uzyskały efekt nawet do -8 cm mniej w obwodzie brzucha po 1 zabiegu!

Naukowe przesłanki potwierdzające efektywność metody kriolipolizy przedstawili już w roku 2009 Ameykańscy lekarze, popierając je licznymi badaniami in vitro i in vivo. Udowodnili, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki i już w temperaturze 0°C ulegały zniszczeniu. Wykazali dzięki temu, że kriolipoliza powoduje ubytek komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu.

Pierwsze efekty widoczne są po około  14 dniach, kiedy to dochodzi do rozluźnienia tkanki tłuszczowej. Bardziej spektakularnych efektów należy spodziewać się po około 4 tygodniach do 3 miesięcy, gdyż w tym czasie organizm usuwa zniszczone w trakcie zabiegu komórki tłuszczowe.

Wskazania

Redukcja tkanki tłuszczowej w problematycznych obszarach, które oporne są na dietę i aktywność fizyczną.

Przeciwwskazania

  • Choroba Raynauda
  • Krioglobulinemia
  • Napadowa hemoglobinuria
  • Pokrzywka
  • Ciąża i karmienie piersią (krążące toksyny w krwioobiegu i mleku matki)
  • Miejscowe stany zapalne, rany, zapalenie skóry
  • Miejscowe zaburzenia krążenia
     

Jak wygląda zabieg?

Na obszar zabiegowy nakładany jest specjalny żel bądź membrana zapobiegające uszkodzeniu tkanek. Następnie przykłada się głowicę, która zasysa fałd skóry. Głowica wyposażona jest w czujniki, które monitorują i regulują stopień schłodzenia tkanki. Na zakończenie zabiegu wykonujemy krótki masaż obszaru zabiegowego.

Klient podczas zabiegu może odczuwać chłód i zassanie skóry. Może pojawić się zaczerwienienie w miejscu przyłożenie głowicy wywołane niską temperaturą i podciśnieniem oraz siniaki, zwłaszcza u osób z tendencją do pękania naczynek, które giną po kilku dniach.

Najczęściej Nasze klientki usypiają podczas trwania zabiegu :-)

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu nie zaleca się rozgrzewać skóry sauną, solarium, ekspozycją na słońce i aktywnością fizyczną.

Po zabiegu należy zwiększyć picie wody do 2 l dziennie i utrzymywać dietę niskotłuszczową.

Aby wzmocnić efekty zabiegów Kriolipolizy polecamy wykonać serię masaży ujędrniających technologią Endermologii LPG®, lub falę uderzeniową, które dostępne są również w Naszym Salonie.

Czas trwania50-60 minut
Zalecana ilość zabiegów2 - 3 zabiegi
Odstępy między zabiegamico 4-6 tygodni
Obszar stosowaniaboczki, wewnętrzna strona uda, brzuch, biodra, ramiona, okolica kolan, plecy, okolica podłopatkowa

Cennik

Pakiet WYSZCZUPLENIE (70 min.) 500
Kriolipoliza 1 głowica (60 min.) 300
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com