Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Pakiety Ślubne

PAKIETY ŚLUBNE

DLA PANNY MŁODEJ: oczyszczanie twarzy lub zabieg nawilżający, manicure lub przedłużenie paznokci, makijaż ślubny, henna i regulacja brwi. Dodatki, czyli zdobienie ślubne na paznokciach bądź sztuczne rzęsy dodatkowo płatne.
JUŻ CZAS... zarezerwuj wizyty, zrób plan

Mini poradnik pomoże Państwu w zaplanowaniu wszystkich wizyt w odpowiednim momencie. Pamiętajmy, nie wszystko można zrobić na raz. Po niektórych inwazyjnych zabiegach, np depilacji czy oczyszczaniu twarzy aby doszło do widocznej poprawy kondycji skóry, konieczny jest jej kilkudniowy okres regeneracji. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradami.

PANNA MŁODA

14 dni przed ślubem - wizyta celem oczyszczania twarzy, eksfoliacji - złuszczenia, nawilżenia. Po tej wizycie twarz będzie świeża z czystymi porami skóry, bez wyprysków, gładsza o równym kolorycie, bardziej napięta z wyraźną poprawą jej wyglądu. Odległy czas tej wizyty od ślubu pozwala na ewentualne kolejne doczyszczenie twarzy, w razie takiej konieczności, lub zaaplikowanie dodatkowych zabiegów, które doprowadzą skórę do lepszej kondycji. Zdarza się to przy dużych problemach ze skórą. Propozycje konkretnych zabiegów przedstawi kosmetyczka po dokonanej konsultacji i diagnozie skóry.

1 - 2 dni przed ślubem - wskazana jest ponowna wizyta celem odświeżenia i wygładzenia twarzy, nawilżenia jej, wyrównania kolorytu, złagodzenia napięcia spowodowanego stresem. To dobry moment również na dokonanie korekty oprawy oczu i ściągnięcia zbędnego owłosienia. Ta wizyta jest bardzo istotna dla dobrego przygotowania twarzy do makijażu. Wysuszona skóra nie wygląda dobrze pod make-up (jest bardziej widoczna), dlatego też konieczne jest w razie potrzeby ponowne złuszczenie naskórka. W tym dniu można również zaaplikować sobie masaż twarzy, który rozluźni napięte mięśnie łagodząc oznaki stresu lub też nałożyć nawilżającą maskę, która odświeży i ukoi skórę. Nie zapomnijmy również o ściągnięciu zbędnego mieszku nad górną wargą i wyregulowaniu łuku brwiowego oraz wzmocnieniu i odświeżeniu koloru brwi i rzęs. Taka pielęgnacja zapewni twarzy piękną oprawę oczu.

Kolejny element dobrego wyglądu to pedicure oraz pielęgnacja dłoni. Stylizacja paznokci dłoni i stóp stała się niezwykle modnym elementem wizerunku Panny Młodej. Mamy możliwość zrobienia manicure, przedłużenia paznokci, a następnie ozdobienia ich w subtelny sposób. Dekoracje zazwyczaj dobiera się do innych elementów stroju.

Tego dnia można również zrelaksować się korzystając z dobrodziejstw masażu relaksacyjnego. Na koniec zachęcamy do zaakcentowania urody poprzez nałożenie pięknej opalenizny w kabinie opalania natryskowego. To nowość na rynku i doskonały zabieg dla alergików, pań w ciąży lub osób, które stronią od promieni słonecznych.

W dzień ślubu - pragniemy, aby każda Panna Młoda wychodząc od nas wyglądała zjawiskowo i pięknie. Dlatego też w noc poprzedzającą ten dzień należy zwrócić szczególną uwagę na sen i wypoczynek. To bardzo ważne abyście Państwo byli wypoczęci i czuli się dobrze. Teraz czas już na uwieńczenie przygotowań kosmetycznych... fryzura i makijaż ślubny. Tego dnia to elementy równie ważne jak suknia czy garnitur Pana Młodego. Cała stylizacja bowiem musi się pięknie komponować i tworzyć całość.

Fryzjerka po konsultacji i uzgodnieniu szczegółów (o ile nie była wcześniej zrobiona fryzura próbna) wyczaruje piękną, modną fryzurę oraz dopnie ozdoby lub welon.

Makijaż... naszym zdaniem w trakcie pracy nad wizażem jest wydobycie i podkreślenie tego co w twarzy najpiękniejsze z jednoczesnym skorygowaniem niedoskonałości. Mamy duże doświadczenie i produkty, które poradzą sobie z bardzo trudnymi niedoskonałościami skóry. Po korekcie twarz będzie matowa bez żadnych wyprysków czy nadmiernych rumieńców. Istotne jest też dobranie kolorów do typu urody, sukni i dodatków. Można zrobić makijaż bardzo naturalny lub podkreślić stylowo tęczówkę oka, wydłużyć i zagęścić rzęsy. Pięknie skorygowane kontury twarzy i podkreślone kości policzkowe dodadzą twarzy świeżości, zaś delikatnie podkreślone usta będą elementem, który nada twarzy zmysłowości.

Nieodzownym elementem uroczystości ślubnej jest także sesja fotograficzna. Zdjęcia, które pozostaną po ślubie powinny cieszyć i wywoływać miłe wspomnienia. Ważne jest, by wyglądać na nich dobrze. Istotne dla nas jest, aby nasze prace były pięknie wydobywane przez obiektyw aparatu. Jest to możliwe wtedy, gdy makijaż jest wykonany według zasad i sztuki makijażu do fotografii.

PAN MŁODY

14 dni przed ślubem - wizyta celem oczyszczania skóry. Zabieg ten pomoże doprowadzić twarz do lepszej kondycji, usunie zaskórniki i inne wypryski. Pilingiem lub innym złuszczaniem wyrównamy nierówności, poprawimy koloryt skóry. Następnie maską z alg lub innym zabiegiem z linii męskiej, złagodzimy podrażnienia, nawilżymy skórę twarzy. Twarz Pana Młodego znowu będzie gładka, napięta i świeża.

2 dni przed ślubem - wizyta u manicurzystki, która wykona elegancki męski manicure, nałoży okład parafinowy na ręce, przywracający skórze rąk jędrność i miękkość. Wypielęgnowane dłonie to bardzo ważny atrybut Pana Młodego. Świadczy o dobrym stylu i elegancji.

 

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com