Podaruj bliskiej osobie jeden z naszych bonów podarunkowych.

bon podarunkowy prezent dla kobiety więcej

Opalanie natryskowe Fake Bake

Jutro impreza, suknia z dekoltem wisi w szafie, a Ty biała jak śnieg? Jedziesz na wczasy i wstydzisz się rozebrać, bo inni są już opaleni, a Ty jeszcze nie? Z nami to nie problem!

Zapraszamy na natrysk opalający, a jutro tylko szybki prysznic i gotowe! Preparat opalający w postaci płynnej nanosi się na ciało przy pomocy urządzenia natryskowego. Rozpylony preparat w postaci mgiełki osiada równomiernie na skórze barwiąc ją natychmiast na naturalny kolor słonecznej opalenizny.

Jak odbywa się opalanie Fake Bake?

Opalanie natryskowe to opalenizna uzyskana bez eksponowania się na słońcu, pobytu w solarium czy kremów samoopalających. Do wywołania efektu opalenizny zastosowano składnik DHA i specjalnie rozwinięty system natryskowy. DHA jest aktywnym składnikiem, który już w 1960 roku został dopuszczony do użytku przez FDA. DHA reaguje razem z aminokwasami naturalnie występującymi w skórze, tworząc zdrową i naturalną opaleniznę.

Czy produkty stosowane w salonie są nowością?

W USA ta metoda jest z powodzeniem stosowana już od kilku lat. Nasze spółki partnerskie, amerykańskie laboratoria, pracują nad rozwojem produktów najwyższej jakości, a zadowoleni klienci świadczą o tym, że produkty te reprezentują wysoki poziom.

Czy ten sposób opalania się jest bezpieczny?

Ta metoda opalania się bez słońca jest zapewne najbezpieczniejszą metodą dla skóry i ciała. Dzięki tej metodzie Twoja skóra nie jest wystawiona na szkodliwe działanie promieniowania UVA i UVB, które może spowodować nieodwracalne zmiany na skórze. Zabarwia tylko warstwę rogową naskórka, a głębsze warstwy skóry właściwej pozostają zdrowe i nieuszkodzone (w odróżnieniu od opalania się na słońcu, w solariach).

Co oferuje Ci opalanie w spray'u?

Piękną opaleniznę w ciągu kilku minut. Nasze produkty są przebadane dermatologicznie. Zmarszczki mimiczne, plamy pigmentowe i rozstępy są mniej widoczne. W zależności od rodzaju karnacji możesz wybrać stopień opalenizny. Fake Bake oferuje Ci najszybszy sposób uzyskania opalenizny, bez szkodliwego działania promieniowania UVA i UVB.

Czy preparat opalający zawiera jakieś szkodliwe substancje?

Zdecydowanie nie, wszystkie składniki wchodzące w skład naszych produktów są przebadane dermatologicznie, posiadają też zezwolenie na stosowanie ich na skórę. Produkty są dopuszczone do użytku, uzyskały też certyfikat w USA i UE.

Na słońcu pojawiają się u mnie piegi. Czy po aplikacji DHA także się pojawią?

Nasze produkty nie zawierają niczego, co powodowałoby uwidacznianie się piegów. Przeciwnie! W większości przypadków piegi i inne plamki są mniej widoczne, co wynika z faktu zmniejszenia się kontrastu pomiędzy piegami i innymi plamkami a odcieniem skóry.

Czy po aplikacji mogą wystąpić na mojej skórze plamy itp?

Nie. Ważne jest, aby klient przestrzegał po aplikacji wszystkich zaleceń, które mają na celu zachowanie efektu opalonej skóry. 5 - 8 godzin po aplikacji nie należy się kąpać, nie można się spocić, nie wolno ćwiczyć. Po każdej kąpieli wskazane jest zastosowanie preparatu nawilżającego, ponieważ Twoja skóra stopniowo się złuszcza, a jedynie to może spowodować nierównomierność opalenizny. Dlatego jest tak ważne, aby unikać dłuższych kąpieli, sauny, zbyt energicznego wycierania ręcznikiem itp. Swoją skórę powinieneś teraz bardziej pielęgnować. Jeżeli wykonasz peeling, możesz przyspieszyć złuszczenie się Twojej opalenizny, co jest dla Ciebie z pewnością niepożądane.

Jak długo trwa aplikacja preparatu opalającego?

Aplikacja na całe ciało trwa około 30 minut. Z tego 20 minut trwa przygotowanie i suszenie, sam natrysk trwa niecałych 10 minut.

Jak długo utrzyma się opalenizna?

Opalenizna utrzymuje się 7-12 dni to zależy od płynu, typu karnacji, stopnia przygotowania skóry do zastosowania środka opalającego oraz jej pielęgnacji po zabiegu i oczywiście samej skóry. Jeżeli zabieg powtórzy się po kilku dniach, efekt będzie dłużej się utrzymywał. Przed zabiegiem dobrze jest wykonać peeling. Stosowanie gorących kąpieli i pływanie w basenie z chlorowaną wodą może skrócić okres trwania opalenizny.

Jak reagują rozstępy, cellulit, zmarszczki mimiczne, plamki pigmentowe, piegi?

Opalanie tą metodą sprawia, że rozstępy, cellulit i zmarszczki mimiczne dzięki pigmentacji są o wiele mniej widoczne. Tak samo też plamy pigmentowe, piegi i trądzik są na pięknie brązowej skórze mniej widoczne. Białe plamki zazwyczaj ulegają zabarwieniu. Na ciemne plamki można nanieść krem, który sprawi, że DHA na tych miejscach nie zabarwi skóry, dzięki czemu całe ciało jest potem równomiernie opalone. Klienci, którzy mają podobne problemy są naszą aplikacją rzeczywiście zachwyceni.

Czy można łączyć opalanie natryskowe z opalaniem się na słońcu, ewentualnie w solarium?

Oczywiście. Jak już wspomnieliśmy, podczas opalania natryskowego zabarwia się tylko warstwa rogowa naskórka, głębsza warstwa skóry pozostaje zdrowa i nieuszkodzona. A słońce, ewentualnie solarium, działa na głębszą warstwę skóry. Opalanie można zatem bez problemu łączyć. Proszę tylko nie zapominać o tym, że na słońcu należy zastosować krem z faktorem ochronnym.

Czy aplikacja jest odpowiednia dla kobiet w ciąży i karmiących?

Zawsze należy wizytę w naszym studiu skonsultować z lekarzem.

Egzema i inne choroby skóry - mogę zastosować opalanie natryskowe?

Należy to oczywiście skonsultować z lekarzem - dermatologiem.

Obawiam się reakcji alergicznej...

Do tej pory nie spotkaliśmy się z żadną reakcją alergiczną.

Czy natrysk brudzi ubranie?

Jeżeli masz na sobie podczas aplikacji bieliznę, jest możliwe, że się trochę zabrudzi - wszystko można bez problemu wyprać. Po kąpieli Twoje ciało już oczywiście nie pobrudzi ubrania, ponieważ pozostanie tylko Twoja własna opalenizna.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com